SIKO KOUPELNY - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky SIKO KOUPELNY

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Siko koupelny

Firma Siko koupelny a kuchyně, je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny a kuchyně. Kromě kuchyňských linek a vybavení do koupelen zde najdete také širokou nabídku dveří. Vyberte si z množství moderních i rustikálních kuchyní na míru nebo sektorových kuchyní. Siko můžete navštívit v několika pobočkách po České republice nebo nakoupit přímo na e-shopu https://www.siko.cz. Sledujte pravidelně akční letáky plné výhodných slev a nenechte si ujít žádnou skvělou a časově omezenou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas.

Proč nakupovat v Siko koupelny?

Koupelna je místem odpočinku, které navštěvujeme několikrát za den. Právě proto stojí za to, abyste tomuto prostoru věnovali náležitou péči a vybavili ho tak, aby splňoval nejen nároky na praktičnost, ale také estetické požadavky. V Siku najdete stylová řešení sprchových koutů, vodovodních baterií, osvětlení, sanity i mnoho dalšího. Pokud potřebujete se zařízením do koupelny poradit, využijte projektového konzultanta přímo ze Sika. Designové kousky do vaší koupelny přitom vůbec nemusí být drahé. Pokud budete vědět z letáku o všech slevách a akcích, pak nakoupíte nábytek, komponenty a doplňky do koupelny a zlomek původní ceny. A to se rozhodně vyplatí. Neplaťte víc, než skutečně musíte. Objednejte si kuchyň nebo koupelnu na klíč nebo využijte plánovače.

Akční letáky Siko koupelny

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Siko koupelny a vybavte svůj domov za ty nejlepší ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Siko

Siko pobočky najdete hned na několika místech po celé České republice například v Karlových Varech, Praze, Čimelicích, Brně, Kolíně nebo Vsetíně. Prodejny se nacházejí na 41 místech v ČR a na 12 místech na Slovensku. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní prodejně. Většinou je ale otevřeno od 9:00-20:00. Nebo nakupte online a nenechte se omezovat žádnou otevírací dobou.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků