OBI - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky OBI

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Mezi významné obchody, které se nabízí svými službami nejen kutilům, řemeslníkům, zahrádkářům, ale i klasickým spotřebitelům, bezpochyby patří značka OBI.

OBI prodejny nabízí široký sortiment

OBI jako takové je vedoucím představitelem německých a evropských prodejen se stavebními potřebami a potřebami pro kutily. My zde nakupujeme od roku 1995, kdy se objevila v České republice první prodejna. Přirozeně za tu dobu se změnila nabídka sortimentu i služby zákazníkům, rovněž postupně vznikaly nové OBI prodejny. Na webových stránkách společnosti OBI, www.obi.cz máte k dispozici nejen nabídku širokého sortimentu, ale rovněž možnost si vyhledat svoji nejbližší OBI pobočku a zjistit i jak má OBI otevřeno. Rovněž můžete nahlédnout do akčních letáků, které vám nabídnou výhodnější cenovou relaci.

Jaká je v OBO otevírací doba

Ideální možnost, která vám bude šetřit čas, je v klidu si vybrat potřebný materiál a ten si objednat. Není problém si jej poté jen vyzvednout v nejbližší pobočce, to platí jak pro OBI Zlín, tak pro OBI České Budějovice, OBI Kladno nebo OBI Pardubice. Samozřejmě je dobré se podívat i na pracovní dobu a OBI otevírací doba je většinou na všech pobočkách stejná. OBI Olomouc má otevírací dobu od 7:00 do 21:00 hodin, což je naprosto shodná s OBI Brno otevírací dobou. Na pobočkách můžete využít i další speciální služby, jako je namíchání barvy podle vašich představ nebo potřeb, dále není problém požádat odborníka o přesný přířez dřeva na míru. Dále vás může potěšit půjčovna nářadí, dovoz zboží až domů. Ale také je k dispozici nabídka finančních služeb.

Věrnostní slevy na prodejnách OBI

Mnoho různých obchodů odměňuje své zákazníky a není tomu zde jinak OBI. Můžete si založit věrnostní kartu OBI, která platí po celé České republice a zajistí vám tak slevu až 15 % a samozřejmě i další výhody. Také můžete zakoupit dárkovou kartu OBI, což je výhodný dárek nejen pro kutily. Výběr z bohatého sortimentu je umožněn všem spotřebitelům, tudíž není třeba se obávat, že by dárková karta nenašla své uplatnění.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků