Letáky a informace o prodejci Teta drogerie

O společnosti Teta

Drogerie Teta se dostává výrazněji do popředí především v posledních letech. Směle konkuruje zavedeným zahraničním značkám drogerie. Podívejte se do letáku Teta. Jistě v něm objevíte něco, co potřebujete a co Vás zároveň zaujme svou cenou. Levné nákupy kvalitní drogerie Vám budou dělat radost.

Proč nakupovat v Teta?

Drogerie Teta si zakládá na širokém sortimentu drogerie, kosmetiky i parfumérie a na snadné dostupnosti dané velkým počtem prodejen, ale i nízkými cenami. Nejatraktivnější cenové nabídky Vám pravidelně předkládá akční leták Teta. Drogerie nabízí značkové výrobky, aktuální novinky, ale zaměřuje se i na prodej tradičních českých výrobků. Nejste si jisti, kde koupit líh, síru a další tradiční produkty? Nyní už víte, že na Vás čekají v  Tetě.  I další prostředky pro údržbu domácnosti a takzvanou technickou drogerii má ve svém sortimentu a je-li v akčním letáku Teta, tak i za velmi příznivou cenu. Drogerie Teta má své privátní značky vyvinuté na míru zákazníkům. Konkrétně jde o značky Ellie (vysoce kvalitní pleťová kosmetika), Helios Herb (spolehlivá sluneční kosmetika), 4ward (kosmetika pro muže), Happy mimi (sortiment pro miminka), A-Clean (úklidové pomůcky), Q-Power (čisticí prostředky) a Q-Soft (luxusní toaletní papíry a aviváže). Vlastní značky drogerie Teta mají vysokou kvalitu a skvělou cenu. Ještě více ušetříte, stanete-li se členem Teta klubu. Nezapomínejte ani na akce z aktuálního letáku.

Leták Teta vychází každý týden a jeho aktuální verzi vždy najdete ve vysoké kvalitě na webu Kompas Slev. Pravidelné sledování akčních nabídek se Vám zúročí v podobě výhodných nákupů. Navštivte i Vy nejbližší prodejnu Teta.

Lokace a provozní doba Teta

Teta provozuje kolem 700 prodejen po celé České republice. Určitě i Vy nějakou provozovnu ve svém okolí najdete. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 8:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Teta, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.