Teta drogerie - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Teta drogerie, včetně lokalit obchodu Teta drogerie a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Teta drogerie. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Teta drogerie.


Letáky Teta drogerie

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Teta

Drogerie Teta se dostává výrazněji do popředí především v posledních letech. Směle konkuruje zavedeným zahraničním značkám drogerie. Podívejte se do letáku Teta. Jistě v něm objevíte něco, co potřebujete a co vás zároveň zaujme svou cenou. Levné nákupy kvalitní drogerie vám budou dělat radost. V mimořádných akčních nabídkách pořídíte například plenky Pampers, Ariel, Persil nebo Nutrilon za výrazně nižší ceny. Nebo si udělejte radost a rozmazlete se dárkem z řad parfémů. Výhodněji nyní nakoupíte také se slevovými kupony drogerie Teta.

Proč nakupovat v Teta drogerii?

Drogerie Teta si zakládá na širokém sortimentu drogerie, kosmetiky i parfumérie a na snadné dostupnosti dané velkým počtem prodejen, ale i nízkými cenami. Nejatraktivnější cenové nabídky vám pravidelně předkládá akční leták Teta. Drogerie nabízí značkové výrobky, aktuální novinky, ale zaměřuje se i na prodej tradičních českých výrobků. Nejste si jisti, kde koupit líh, síru a další tradiční produkty? Nyní už víte, že na vás čekají v  Tetě.  I další prostředky pro údržbu domácnosti a takzvanou technickou drogerii má ve svém sortimentu a je-li v akčním letáku Teta, tak i za velmi příznivou cenu. Drogerie Teta má své privátní značky vyvinuté na míru zákazníkům. Konkrétně jde o značky Ellie (vysoce kvalitní pleťová kosmetika), Helios Herb (spolehlivá sluneční kosmetika), 4ward (kosmetika pro muže), Happy mimi (sortiment pro miminka), A-Clean (úklidové pomůcky), Q-Power (čisticí prostředky) a Q-Soft (luxusní toaletní papíry a aviváže). Vlastní značky drogerie Teta mají vysokou kvalitu a skvělou cenu. Ještě více ušetříte, stanete-li se členem Teta klubu.

Akční leták Teta

Leták Teta vychází každý týden a jeho aktuální verzi vždy najdete ve vysoké kvalitě na webu Kompas Slev. Pravidelné sledování akčních nabídek se vám zúročí v podobě výhodných nákupů. Prohlédněte si aktuální Teta leták a navštivte i vy nejbližší prodejnu. Nový leták pro další období už pro vás připravujeme.

Lokace a provozní doba Teta

Teta provozuje kolem 700 prodejen po celé České republice. Určitě i vy nějakou provozovnu ve svém okolí najdete. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 8:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Teta drogerie, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky

Prodejci - drogerie a parfumerie