Letáky a informace o prodejci UNI HOBBY

O společnosti Uni Hobby

Uni Hobby je největší český řetězec hobby prodejen. Pod tímto názvem je na trhu od roku 2010. Jejich vlastník, Global Stores, je předtím provozoval jako markety OBI v rámci franšízingu. Hobby nákupy Vás budou ještě více bavit, inspirujete-li se letákem Uni Hobby se zbožím za skutečně atraktivní ceny. Vychází jednou týdně. Přesvědčte se sami o exkluzivitě mnohých položek.

Proč nakupovat v Uni Hobby?

Bohatý sortiment Uni Hobby nabízí vše pro Vaše bydlení a Vaši zahradu. Zajímá Vás? Dostal se k Vám akční leták Uni Hobby, zaujal Vás, ale nemáte ve své blízkosti žádnou prodejnu? Nevadí. Využijete možnost online nákupů v e-shopu www.unihobby.cz . A jaká nabídka Uni Hobby osloví Vás? Vybírejte z oblasti bydlení, techniky, stavby a zahrady. Konkrétně si uveďme potřeby do domácnosti, vnitřní dekoraci, barvy, nářadí, dílenské stroje, zednické nářadí, železářství, potřeby pro stavbu, ochranné pomůcky a mnohé další. Na výběr máte různé značky. Obchod je pro všechny, kteří staví, rekonstruují, zvelebují, kutí. Jednoduše pro ty, kteří chtějí více pro své spokojené bydlení. Spokojeni budete i se službami prodejen. Zahrnují dopravu, splátkový prodej, přířez dřeva, míchání barev atd. Uni Hobby vždy dokáže překvapit mimořádně výhodnou nabídkou. Seznamte se s ní prostřednictvím akčního letáku Uni Hobby. Ve vysoké kvalitě Vám ho předkládá Kompas Slev. Najděte si v prodejně vše, co považujete za důležité pro Váš pohodlný domov.

Lokace a provozní doba Uni Hobby

V současné době najdeme V České republice deset obchodů. Jejich seznam naleznete na webu www.uniobby.cz.  Prodejny mají otevřeno denně většinou od 8:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Uni Hobby, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.