Letáky a informace o prodejci Vesna

O společnosti Vesna

Vesna vznikla v roce 1994 a specializuje se na maloobchodní a velkoobchodní prodej v oblasti textilních výrobků. V síti prodejen po celé České republice naleznete vše od matrací, přikrývek, povlečení přes spodní prádlo až po koberce a další podlahové krytiny. Ve Vesně koupíte především zboží od českých výrobců. Bytový textil vydává Vesna i pod vlastní značkou v řadách Standard, Komfort a Excellent.

Proč nakupovat ve společnosti Vesna?

Kromě 50 kamenných prodejen nakoupíte i z pohodlí vašeho domova online. Výrobky jsou v prvotřídní kvalitě a z široké nabídky si vybere opravdu každý. Pokud se necítíte na pokládání podlahy sami, stačí, když si objednáte profesionální pokrytí podlahy přímo od Vesny. Objednáte-li si zboží na e-shopu, pak na dodávku nečekáte několik týdnů. Vesna vám zboží expeduje hned druhý den.

Akční letáky Vesna

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Vesna a nakupujte ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.