Letáky a informace o prodejci Baumax

Baumax - Lokality

O společnosti bauMax

Společnost bauMax je rájem pro všechny kutily. Vstoupila na český trh roku 1992 a poskytuje bohatý sortiment ze stavebnictví, bydlení, zahrady a nářadí. Sháníte i Vy něco pro svou stavbu, bydlení či zahradu, nebo se chcete jen rozhlédnout? Inspirujte se letákem bauMax.

Proč nakupovat v bauMaxu?

bauMax má u nás největší síť hobby marketů. S oblibou do něj míří lidé, kteří staví, rekonstruují či jinak vylepšují své bydlení. Dále je častým cílem zahrádkářů a díky kvalitní nabídce nářadí také kutilů a řemeslníků. A že je z čeho vybírat! Sortiment čítá více než 35 000 druhů výrobků. Některé položky najdete za akční ceny v letáku bauMax.

Zákazníci si v prodejnách vybírají zboží z celé šíře sortimentu. Nejvíce však jdou na odbyt stavebniny, nářadí, obklady či vybavení na zahradu. Bohatá nabídka Vás čeká i z oblasti elektro, sanity, osvětlení, potřeb pro domácnost, ale i autopříslušenství atd.

Nemáte ještě příliš zkušeností s nakupováním v bauMaxu? Projděte si prodejnu, abyste si udělali přehled o sortimentu, a prolistujte leták bauMax pro představu o slevách. Kutit se dá výhodně, zvlášť když si vše naplánujete a efektivně využijete slev.

Zboží v bauMaxu většina lidí nekupuje až tak často, a proto mnohdy potřebuje poradit. S tím se počítá. Nebojte se proto oslovit vyškolené zaměstnance. Postarají se o Vaší spokojenost.

A do čeho se plánujete pustit Vy? Možná Vás správně nasměruje leták bauMax. Ve vysoké kvalitě Vám ho dopřejeme na webu Kompas Slev. Zvelebujte svůj domov a zahradu a zároveň šetřete.

Lokace a provozní doba bauMaxu

V České republice má 24 prodejen. Další jsou v Rakousku, na Slovensku a ve Slovinsku. Akční leták bauMaxu vychází jednou měsíčně. Kutilové, díky bauMaxu budete mít vše potřebné po ruce. Otevírací doba je převážně od 8:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky bauMax, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.