Baumax - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Baumax, včetně lokalit obchodu Baumax a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Baumax. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Baumax.


Letáky Baumax

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti BauMax

Společnost BauMax je rájem pro všechny kutily. Vstoupila na český trh roku 1992 a poskytuje bohatý sortiment ze stavebnictví, bydlení, zahrady a nářadí. Sháníte i Vy něco pro svou stavbu, bydlení či zahradu, nebo se chcete jen rozhlédnout? Inspirujte se letákem BauMax. Z bohatého sortimentu zboží si vybere opravdu každý. Sledujte mimořádné nabídky a pořídíte tu třeba kuchyň, dveře, OSB desky, ale i dřevěné brikety nebo další nábytek za velmi výhodnou cenu.

Proč nakupovat v BauMaxu?

BauMax má u nás největší síť hobby marketů. S oblibou do něj míří lidé, kteří staví, rekonstruují či jinak vylepšují své bydlení. Dále je častým cílem zahrádkářů a díky kvalitní nabídce nářadí také kutilů a řemeslníků. A že je z čeho vybírat! Sortiment čítá více než 35 000 druhů výrobků. Některé položky najdete za akční ceny v letáku bauMax. Zákazníci si v prodejnách vybírají zboží z celé šíře sortimentu. Nejvíce však jdou na odbyt stavebniny, nářadí, obklady či vybavení na zahradu. Bohatá nabídka Vás čeká i z oblasti elektro, sanity, osvětlení, potřeb pro domácnost, ale i autopříslušenství atd. Podívejte se také na e-shop https://www.baumax.cz. Zboží v BauMaxu většina lidí nekupuje až tak často, a proto mnohdy potřebuje poradit. S tím se počítá. Nebojte se proto oslovit vyškolené zaměstnance. Postarají se o vaši spokojenost a se vším vám rádi pomohou.

Akční leták BauMax

A do čeho se plánujete pustit vy? Možná vás správně nasměruje leták BauMax. Ve vysoké kvalitě Vám ho dopřejeme na webu Kompaslev.cz Zvelebujte svůj domov a zahradu a zároveň šetřete. Nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Lokace a provozní doba BauMaxu

V České republice má hobby market 18 prodejen. Pobočky naleznete například v Kladně, Ostravě, Mostě, Olomouci nebo Karlových Varech. Další jsou v Rakousku, na Slovensku a ve Slovinsku. Akční leták bauMaxu vychází jednou měsíčně. Kutilové, díky BauMaxu budete mít vše potřebné po ruce. Otevírací doba je převážně od 8:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky bauMax, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

 

Nejnovější letáky

Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby