Letáky a informace o prodejci BENU Lékárna

BENU Lékárna - Lokality

O společnosti Benu lékárna

V České republice se nachází více než 210 kamenných poboček. Benu lékárna zároveň provozuje
e-shop s internetovým prodejem léků a doplňků stravy, které můžete objednávat na https://www.benu.cz/. Certifikovaní odborníci vám poradí s užíváním léků a najdou pro vás to nejvhodnější řešení za tu nejlepší cenu.  Kromě doplňků stravy, volně prodejných léků, zdravotnických potřeb a kosmetiky, zde zakoupíte i veterinární potřeby pro své domácí mazlíčky.

Proč nakupovat v lékárnách Benu?

S věrnostní kartou Benu Plus získáte řadu výhod a zajímavých slev. Za nasbírané body na kartu obdržíte slevové poukázky a karta Benu Plus také ohlídá vzájemné působení vašich zakoupených léků. Sledujte pravidelné akce sítí Benu lékárny a nakupujte výhodněji. Benu lékárna vydává také pravidelně speciální magazín, ve kterém si přečtete zajímavé rozhovory se známými osobnostmi i novinky ze světa medicíny.

Akční letáky Benu lékáren

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Benu lékárny a získejte balíčky doplňků stravy nebo léky se slevou. Nenechte se zaskočit sezónními virovými epidemiemi. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.