Pilulka - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Pilulka

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Pilulka

Jedna z největších sítí lékáren na území České republiky a Slovenska nabízí léčivo a doplňkový sortiment za vynikající ceny. Největší výhodou je možnost nákupu léků, doplňků stravy, čajů, potravin, kosmetiky a drogerie online. Zboží si můžete vyzvednout na 1484 výdejních místech po celé České republice nebo si jej nechat v Praze doručit až domů. Sledujte pravidelně akční leták Pilulka a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Všechny akce lékáren Pilulka najdete na kompasslev.cz. S námi budete o všech výhodách vědět včas. Díky slevovým kódům a slevovým kupónům nakoupíte ještě výhodněji.

Proč nakupovat v Pilulce?

V lékárně koupíte nejen volně prodejné léky, ale také kosmetiku a drogerii včetně čaje a potravin. Zaregistrujte se do Pilulka klubu, sbírejte kredity a nakupte příště se slevou ještě výhodněji. Podmínky věrnostního klubu najdete přímo na e-shopu. Sbírejte body za každý nákup. Sortiment z nabídky Pilulky můžete nakupovat online na e-shopu https://www.pilulka.cz. Potřebujete poradit s výběrem vhodného léčiva? Konzultaci dostanete buď prostřednictvím telefonu nebo online napište svůj dotaz. K dispozici je vám proškolený personál každý den od 8:00-18:00 hodin. Pilulka Auto vám doručí objednávku až domů, pokud bydlíte v Praze. Jinak si můžete své zboží vyzvednou na kterémkoli odběrném místě po celé České republice. Sledujte pravidelné akce a získejte například dopravu zdarma.

Akční letáky Pilulka

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Pilulka a získejte balíčky doplňků stravy nebo léky se slevou. Nenechte se zaskočit sezónními virovými epidemiemi. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Pilulky

Pilulka funguje jako e-shop a má velmi dobré pokrytí co se týče výdejních míst. Záleží na vás, jestli si zboží chcete objednat do Brna, Trutnova, Jihlavy, Pardubic, Prahy nebo třeba Šumperku. Zjistěte, jaké odběrné místo je nejblíž k vašemu domovu prostřednictvím interaktivní mapy na oficiálních stránkách prodejce.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - lékárny
Hlídač akcí, slev a letáků