Letáky a informace o prodejci coop TIP

coop TIP - Lokality

O společnosti COOP TIP

COOP TIP patří mezi maloobchodní řetězec prodejen a v současnosti působí na území České republiky 74 obchodních jednotek. Pravidelně zde zakoupíte zboží za zvýhodněné ceny. V COOP TIP nakoupíte české výrobky a také privátní značky jako je COOP KLASIC, COOP Premium a COOP Quality standard za dostupné ceny. Sledujte s námi pravidelné akce v COOP TIP a už vám žádná sleva neproklouzne.

Proč nakupovat v COOP TIP?

Díky privátním značkám pořídíte v prodejnách COOP TIP sortiment potravin za bezkonkurenční ceny. COOP zároveň zavedl do portfolia vlastních výrobků unikátní řadu – COOP DOBRÉ JISTOTY, což jsou produkty, které splňují požadavky na bezpečnost a kvalitu. Jedná se o oranžový pruh na obalu zboží, kde najdete veškeré informace o výrobku.

Akční letáky COOP TIP

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku COOP TIP a nenechte si uniknout zboží za pohádkové ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.