Letáky a informace o prodejci Hecht

Hecht - Lokality

O společnosti HECHT

Česká firma HECHT byla založena v roce 1994 a prodává vysoce kvalitní zahradní techniku. Kromě spolehlivosti a odolnosti výrobků se můžete těšit také na jejich designové provedení. HECHT investuje značnou část výdělku do vlastního vývoje a neustále přichází s novými výrobky. Zároveň patří mezi největší distributory zahradní techniky ve střední Evropě. Pobočky naleznete ve větších i menších městech jako je Praha, Opava, Přerov, Zlín, Plzeň, Český Krumlov a další.

Proč nakupovat v HECHT?

Mezi kvalitními výrobky značky HECHT najdete sekačky, křovinořezy, traktory, posypové vozíky, vrtačky, pily, kompresory, opalovací pistole, přímotopy ale i zahradní nábytek jako lehátka nebo houpačky. HECHT navíc boduje s bezkonkurenčními cenami. Nakoupit můžete nejenom na pobočkách, ale také online v e-shopu na https://cz.hecht.cz/.

Akční letáky HECHT

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku HECHT a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.