Letáky a informace o prodejci HORNBACH

O společnosti Hornbach

Hornbach představuje nadnárodní hobby obchodní řetězec. Sortiment zahrnuje obklady, nátěrové a ochranné hmoty, nářadí a stroje, nábytek, zahradnické potřeby, materiály pro vodoinstalaci a elektroinstalaci, spojovací materiál atd.

Obchodní řetězec si celkově drží příznivé ceny a každý měsíc navíc přichází s akčním letákem Hornbach. I Vás jistě přesvědčí, že je nejvyšší čas pustit se do díla.

Proč nakupovat v Hornbachu?

Řešte své stavební a jiné projekty s pomocí Hornbachu. V prodejnách Vás čeká specializovaný sortiment vynikající šířky, hloubky a kvality. Díky tomu se stal hobby obchod oblíbeným místem všech vášnivých kutilů. V aktuálním letáku Hornbach najdete inspiraci a ty nejlákavější nabídky. Hobby market však nehraje „jen“ na akční ceny. Dává svým zákazníkům záruku trvale nejnižších cen.  Jaké máte Vy plány pro svůj domov, byt či zahradu? Ať už jsou jakékoliv, začněte s jejich realizací nákupem v Hornbachu. Na ploše zhruba kolem 11 500 m2 jistě objevíte vše, co potřebujete, a ještě něco navíc.

Nejste-li profík, možná nevíte, jak s některým zbožím zacházet. S tím se v Hornbachu počítá a pravidelně se v prodejnách konají předváděcí akce a samozřejmě i na Vaše otázky dostanete kvalifikovanou odpověď. Společnost Vám také předkládá velké množství pracovních návodů. Už jste si prohlédli akční leták Hornbach? I Vás určitě posune o kus dál ve Vašem projektu a ještě ušetříte - třeba na různé „vychytávky“. Proto letáky pravidelně prohlížejte. Ve vysoké kvalitě jsou na webu Kompas Slev. Plánujte, realizujte, tvořte…Díky Hornbachu Vám půjde práce od ruky.

Lokace a provozní doba Hornbach

V České republice má Hornbach osm prodejen nabízejících široký sortiment. Otevírací doba je většinou od 8:00 do 20:00.

Prolistujte si tematické letáky Hornbach, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.