HORNBACH - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu HORNBACH, včetně lokalit obchodu HORNBACH a otevíracích hodin pro pobočky obchodu HORNBACH. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod HORNBACH.


Letáky HORNBACH

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Hornbach

Hornbach představuje nadnárodní hobby obchodní řetězec. Sortiment zahrnuje obklady, nátěrové a ochranné hmoty, nářadí a stroje, nábytek, zahradnické potřeby, materiály pro vodoinstalaci a elektroinstalaci, spojovací materiál, OSB desky, květiny atd. Obchodní řetězec si celkově drží příznivé ceny a každý měsíc navíc přichází s akčním letákem Hornbach. I vás jistě přesvědčí, že je nejvyšší čas pustit se do díla. Sledujte pravidelně aktuální leták nebo katalog a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Proč nakupovat v Hornbachu?

Řešte své stavební a jiné projekty s pomocí Hornbachu. V prodejnách na vás čeká specializovaný sortiment vynikající šířky, hloubky a kvality. Díky tomu se stal hobby obchod oblíbeným místem všech vášnivých kutilů. V aktuálním letáku Hornbach najdete inspiraci a ty nejlákavější nabídky. Hobby market však nehraje „jen“ na akční ceny. Dává svým zákazníkům záruku trvale nejnižších cen.  Na ploše zhruba kolem 11 500 m2 jistě objevíte vše, co potřebujete pro dům i zahradu.

Nejste-li profík, možná nevíte, jak s některým zbožím zacházet. S tím se v Hornbachu počítá a pravidelně se v prodejnách konají předváděcí akce a samozřejmě i na vaše otázky dostanete kvalifikovanou odpověď. Společnost vám také předkládá velké množství pracovních návodů. Nakupovat můžete také prostřednictvím e-shopu. Podívejte se na oficiální stránky prodejce na https://www.hornbach.cz.

Akční leták Hornbach

Už jste si prohlédli akční leták Hornbach? I vás určitě posune o kus dál ve vašem projektu a ještě ušetříte na různé „vychytávky“. Proto letáky pravidelně prohlížejte. Ve vysoké kvalitě jsou na webu kompasslev.cz. Plánujte, realizujte, tvořte. Díky Hornbachu vám půjde práce od ruky.

Lokace a provozní doba Hornbach

V České republice má Hornbach osm prodejen nabízejících široký sortiment. Pobočky najdete například v Olomouci, Brně, Ostravě, Plzni, Praze, Hradci Králové nebo Chuchli. Otevírací doba je většinou od 8:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Hornbach, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. Vyberte si kvalitní zboží, které můžete koupit výhodněji právě teď díky slevovým letákům.

Nejnovější letáky

Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby