Letáky a informace o prodejci IKEA

O společnosti Ikea

Ikea je snad nejznámější nábytkářskou společností. Vznikla ve Švédsku a rozšířila se díky levnému nábytku a bytovým doplňkům po celém světě.  Aktuální letáky, respektive katalogy, Ikea se připravují po celý rok a přináší zajímavé ceny. Možná právě teď nastal správný čas na inovaci Vašeho domova.

Proč nakupovat v Ikea?

Kdo by neznal nábytek Ikea? Celosvětově má silné postavení a také u nás se těší velké oblibě, a to i přesto, že má jen čtyři prodejny. Lidem se díky příznivým cenám výlet za nábytkem a dalším vybavením do celého domu, bytu i na zahradu vyplatí. Stylový a praktický nábytek si vyberete i do své kanceláře či jiné provozovny v sekci Ikea Business.

Obrovský sortiment, příznivé ceny a služby zákazníkům (vyzvednutí zboží s dopravou, transportní služby, montážní služby, instalační služby a další) jsou hlavními důvody velkého úspěchu Ikei. A jak se v širokém sortimentu zorientovat? Začněte tím, že se seznámíte s aktuálním katalogem Ikea. Čeká Vás více než 300 stran lákavých nabídek. I Vy tak jistě najdete akční nabídku šitou Vám na míru.

Katalog Ikea je přehledem zboží s atraktivními cenami, ale rádi si jím listují i ti, kteří se zrovna nechystají nakupovat. Díky jeho obsáhlosti si totiž budete udržovat představu o trendech v interiérovém designu. A možná Vás přeci jen něco k nákupu zláká.

Už jste se podrobně seznámili se současným katalogem plným slev od Ikea? Mějte ho díky Kompasu Slev ve vysoké kvalitě. Inspirujte se a dejte Vašemu domovu novou tvář.

Lokace a provozní doba Ikea

V České republice můžete nakupovat ve čtyřech prodejnách Ikea - v Praze (dva obchody), Brně a Ostravě. Otevírací doba je většinou od 9:00 do 21:00. Prolistujte si tematické letáky Ikea, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.