Letáky a informace o prodejci Kubík

O společnosti Kubík

Firma Kubík působí na trhu už 29 let. Jedná se o ryze českou rodinnou firmu, která má opravdu široký záběr. Kubík se věnuje prodeji potravin, provozuje síť kaváren s rychlým občerstvením YES Café, prodává bytový textil a funguje také jako cestovní kancelář Kubík Travel. Pobočky Kubíka naleznete například v Hradci Králové, Pardubicích, Moravské Třebové nebo v Peci pod Sněžkou.

Proč nakupovat u Kubíka?

Potravinový i nepotravinový sortiment nakoupíte u Kubíka za bezkonkurenční ceny. Každý den dostanete navíc akční zlevněné produkty z nabídky. Řetězec potravin se nachází především na území východních Čech, v prodejnách se snadno zorientujete, prodavači vás rychle obslouží a vždy máte záruku kvalitního a čerstvého zboží. Vyberte si z nabídky mléčných výrobků, uzenin, ryb, drůbežího masa, čerstvého ovoce, zeleniny a dalšího sortimentu.

Akční letáky Kubík

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Kubík a nakupte potraviny za ty nejlepší ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.