OBI - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu OBI, včetně lokalit obchodu OBI a otevíracích hodin pro pobočky obchodu OBI. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod OBI.


Letáky OBI

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti OBI

OBI patří mezi přední společnosti se sortimentem zaměřeným na oblast stavebnin a potřeb pro kutily a domácnost. O značce mají u nás lidé široké povědomí. Hobby market vás svou nabídkou nezklame, i ceny jsou příznivé, především je-li zboží v akci. O tom vás informuje akční leták OBI. Vychází pravidelně každých 14 dní. Jděte i vy naproti výhodným nákupům.

Proč nakupovat v OBI?

Pokud jste někdy jakkoliv vylepšovali svůj domov, jistě jste se byli podívat i v prodejně OBI. Možná jste dokonce věrnými zákazníky, kteří míří do OBI automaticky, chtějí-li cokoliv kutit, renovovat či stavět. OBI je evropskou jedničkou mezi hobby markety. Kromě kamenných poboček můžete nakupovat také na e-shopu https://www.obi.cz. Seženete tu výhodně vše pro dům i zahradu jako jsou OSB desky, mulčovací kůra, palubky nebo okrasné květiny na záhony.

Společnost oslovuje své zákazníky nejen velkým výběrem z více než 17 000 produktů, ale i vysokou kvalitou a příznivou cenou. Ty cenově nejatraktivnější nabídky najdete v aktuálním letáku OBI. V hobby marketu jdou na odbyt nejen stavebniny, ale i různé nářadí, technika, vybavení pro zahradu a volný čas. V OBI zakoupíte rovněž mnohé produkty z oblasti koupelen, kuchyní a bydlení celkově. Lidé také rádi využívají různých služeb, jež OBI poskytuje, konkrétně jde o půjčování nářadí, dopravu, zboží, míchání barev, přířez dřeva atd.  Obchod se snaží být inspirací pro vaše kutilství příhodně vybranými slevami v letáku OBI, ale také vám přináší různé návody a nápady, které pomohou povznést váš domov.

Akční leták OBI

Akční leták OBI vám je k dispozici na webu Kompas Slev ve vysoké kvalitě. Pusťte se také do úprav svého domova. Díky sortimentu z OBI Vám to půjde jedna radost a výsledek bude stát zato. S námi budete o všech mimořádných nabídkách vědět jako první, tak si nenechte ujít zajímavé akce a slevy.

Lokace a provozní doba OBI

Zboží můžete v České republice nakupovat ve dvaceti devíti prodejnách. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 7:00 do 21:00. Najdete je ve městech jako je Jihlava, Most, Olomouc, Zlín, Brno, Praha a další. Prolistujte si tematické letáky OBI, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky

Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby