Pilulka - letáky a akční nabídky


Pokud na internetu hledáte letáky obchodu Pilulka, jste na správném místě. Máme nejnovější letáky obchodu Pilulka a dbáme na to, aby se k vám vždy dostaly ty nejlepší nabídky a ceny. Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích obchodu Pilulka, pak jste na správném místě.

Aktuální letáky

Nejbližší
spinner

 Letáky nemusí platit ve všech pobočkách.

 

Nejlepší letáky a katalogy obchodu Pilulka na internetu
Máme informace o téměř každém letáku a každé slevě na území Česka. Ať už jsou schovány v katalogu, na internetu, nebo jsou offline, můžete si je prohlédnout na našich webových stránkách.

Objevte nejlepší nabídky v obchodě Pilulka
Spousta lidí chce ušetřit peníze při nákupu v obchodě Pilulka. My máme všechny informace o probíhajících slevách v obchodě Pilulka, proto můžete nakoupit za nejlepší ceny a ušetřit tak své peníze. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Pamatujte si, kdo šetří, má za tři!

Investujte svůj čas!
Pokud chcete opravdu ušetřit, dělejte správná rozhodnutí. Teď třeba můžete ušetřit jen pár korun, ovšem stačí malá pomoc v podobě letáku obchodu Pilulka a hned mohou být vaše úspory mnohem vyšší. Stačí se chovat jako chytrý zákazník a před nákupem si udělat malý průzkum. Trvá to sice chvilku, ale akční letáky vám mohou ušetřit spoustu peněz!

Na této stránce najdete 1 aktuálních letáků Pilulka platných až do 31.12.2022. V platných letácích najdete akční nabídky a slevy především na zboží z kategorie Lékárny a to konkrétně: doplněk stravy, léčivý přípravek, vitamin C, pastilky, vitamin, zinek, Kolagen, Pharmaton, Stoptussin, Voltaren, které můžete koupit v 36 pobočkách v městech Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, České Budějovice a dalších. Pokud by Vás zajímaly akce, nabídky a slevy jiných prodejců, podívejte se na letáky jednoho z dalších 315 obchodníků, jejichž letáky najdete na webu Kompas Slev. Případně se můžete podívat do archivu Pilulka, kde najdete 24 letáků, jejichž platnost už skončila.

Produkty v letácích Pilulka

Nejnovější letáky

Prodejci - lékárny