Brněnka - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Brněnka

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Brněnka

Maloobchodní síť Brněnka funguje od roku 1997. V současné době se v síti nachází 237 prodejen, a to především na území Brna. Brněnka má vlastní velkoobchodní sklad potravin a drogerie RAPO BRNO s.r.o. se sídlem v Tišnově. Zaměřuje se zejména na podporu regionálních výrobců, jako např. pekárny Balabán, Karlova pekárna, masokombinát Steinhauser, Hadač a Zapletal, Sláma, Penam, Bubi, mlékárna Olešnice a mnoho dalších. Sledujte pravidelné letákové akce a nakupte potraviny ještě výhodněji.

Proč nakupovat v Brněnce?

Příjemné prodejny nabízejí zboží za dostupné ceny. Navíc zde pořídíte lokální potraviny za bezkonkurenční cenu. V mimořádných nabídkách koupíte třeba mléko z mlékáren Olešnice nebo majonézu ve slevě. Časté bývají také lákavé akce na pivo. Sledujte pravidelné akční letáky a zjistěte, jak nakoupíte ještě výhodněji. V Brněnce víte, co kupujete. Maloobchodní síť Brněnka provozuje také doplňkové služby, jako je jídelna nebo si zde můžete objednat dorty. Služby zahrnují i catering, takže si můžete objednat vynikající pokrmy na jakoukoli akci. Příprava pokrmů probíhá přímo v provozovnách Brněnky. Na ceník nabídky se podívejte na oficiálních stránkách http://www.brnenka.cz. Nakupujte v obchodě s kvalitními potravinami v Brně a okolí. Brněnka má navíc pro členy klubu připravený věrnostní program, díky kterému získáte opravdu zajímavé a zvýhodněné akční ceny na vybrané zboží.

Akční letáky Brněnka

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Brněnka. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky na další období. Nakupujte výhodněji a chytře. Nenechte si ujít žádnou mimořádnou nabídku slev v aktuálním letáku Brněnky, který vám pravidelně přinášíme na Kompasslev.cz. S námi budete o všech zajímavých a lákavých akcích vědět včas.

Lokace a provozní doba Brněnky

Pobočky jsou rozmístěné V Brně a jeho okolí. Najdete je například v Adamově, Podolí, Rosicích, Střelicích, Žďáru nad Sázavou, Vojkovicích nebo Blansku. Otevírací doba je závislá na jednotlivých pobočkách. Svou nejbližší prodejnu si můžete vyhledat na oficiálních stránkách prodejce http://www.brnenka.cz. Některé prodejny mají otevřeno i o sobotách a nedělích.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků