coop DISKONT - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky coop DISKONT

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Coop Diskont

Coop Diskont spadá do družstevního řetězce skupiny Coop stejně jako Coop Tuty, Coop Tip, Coop Terno, Coop Jednota a Coop Stavebniny. Vyberte si z kvalitního kontinentálního zboží a ušetřete za něj. Sledujte pravidelně akční letáky, které vám přinesou spoustu zajímavých slev. Můžete tak nakoupit potravinové i nepotravinové zboží doslova za pár korun. Pořiďte si do zásoby mléko nebo pivo.

Proč nakupovat v Coop Diskont?

Maloobchodní prodejny Coop si své uplatnění nachází hlavně v menších obcích a na vesnicích. Distribuce letáků je zařízena především přes poštu. Nechodí Vám akční leták Coop Diskont do schránky? Nevadí. Prohlédnout si ho můžete kdykoliv v jeho elektronické podobě. Prodejny Coop Diskont mají plochu 300 až 500 m2, na níž je k mání vše i pro Vaše velké rodinné nákupy. Zároveň zde panuje až rodinná atmosféra. Vybírat budete ze sortimentu čerstvého zboží. Velký podíl tvoří koloniální potraviny. Celkově je kladený důraz na regionální původ surovin. To je přesně to, po čem čeští zákazníci v poslední době touží. Coop tím navazuje na místní tradice, a právě to lidé vítají. Chtějí mít přehled, co kupují a od koho to kupují.

Akční letáky Coop Diskont

Patříte do této skupiny zákazníků a chcete mít zároveň přehled o všech akčních nabídkách? S letákem Coop Diskont budete. Na našem webu na vás vždy čeká akční leták na tento týden ve vysoké kvalitě. Nakupujte ty nejlepší potraviny ze svého regionu, u kterých víte, odkud ve skutečnosti pocházejí a že necestují přes půlku Evropy. Nenechte si ujít žádnou mimořádnou nabídku, ve které můžete vybrané produkty koupit za skutečně výhodnou a lákavou cenu. Letáky z Coop Diskont vám pravidelně přinášíme na Kompasslev.cz.

Lokace a provozní doba Coop Diskontu

Prodejny Coop Diskont najdete po celé České republice, a to především v obcích nad 5 000 obyvatel. Kde přesně se nachází Coop Diskont? Znají ho především ti, kteří bydlí v České Třebové, Chocni, Kostelci nad Orlicí, Králíkách, Letohradu, Meziměstí, Opočnu, Chotěboři či ve Vysokém Mýtu. Otevírací doba je většinou od 7:00 do 18:00. Před návštěvou Coop Diskont si nezapomeňte prostudovat aktuální Coop Diskont leták.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků