coop TERNO - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky coop TERNO

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Coop Terno

Coop Terno je jedním z řetězců skupiny Coop. Dalšími jsou Coop Tuty, Coop Tip, Coop Diskont, Coop Jednota a Coop Stavebniny. První supermarket Terno vznikl roku 1995 v Českých Budějovicích. V současné době jich je v České republice dvanáct. Bydlíte v místě, kde je pro vás obchod snadno dostupný? Vždy před nákupem se inspirujte letákem Coop Terno. Šetřete na správném místě. Sledujte mimořádné akce v prodejnách Coop Terno a nenechte si ujít akční slevy potravinového i nepotravinového sortimentu. Za vynikající cenu můžete koupit například pivo, mléko nebo drogistické produkty.

Proč nakupovat v Coop Terno?
Specifikem obchodů Coop Terno je jejich zaměření na prodej potravin od místních a regionálních pěstitelů a výrobců. Tím navazuje na místní tradice. Chcete-li vědět přesně, co kupujete a od koho to kupujete, budete s obchody Coop Terno spokojeni. Předem se s nabídkou výrobků seznamte v aktuálním letáku Coop Terno. Obsahuje cenově nejvýhodnější nabídky plné slev. Nechte se jimi oslovit i vy. Coop Terno je oblíbené rovněž pro své farmářské trhy regionálních výrobců, které pravidelně pořádá. Ze strany zákazníků je o ně velký zájem. Lidé si totiž v dnešní době stále více uvědomují, jak je kvalita potravin důležitá.

Akční leták Coop Terno

Nahlédněte do něj. Jeho aktuální verzi na tento týden najdete vždy na webu Kompasslev.cz, a to ve vysoké kvalitě. Nezapomeňte se podívat také na další aktuální letáky Coop - Coop Jednota a Coop Diskont. Znáte výrobce a pěstitele potravin, které konzumujete? Pokud ne, změňte to a přesvědčte se sami o tom, že není nad poctivou kvalitu vycházející z tradice a rodinnou atmosféru v prodejnách Coop.

Lokace a provozní doba Coop Terno

Coop Terno je skupina českých a moravských prodejen. Najdete je pouze v některých krajích Královéhradeckém, Olomouckém, Zlínském, Jihočeském a na Vysočině. Coop Terno navštívíte například v Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci nebo Zlíně. Otevírací doba je většinou od 7:00 do 21:00. Prolistujte si tematické letáky Coop Terno, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. Nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků