Starkl - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Starkl

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Starkl

Rodinná firma Starkl prodává rostliny již 100 let. Původně rakouská společnost nabízí mimo prodej rostlin také návrhy a realizace zahrad, floristické vazby a koncepty včetně realizace ozelenění interiérů. Starkl působí v Čáslavi, ale rostliny včetně doplňků pořídíte také na e-shopu https://eshop.starkl.com . Sledujte pravidelně akční letáky Starkl a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Prolistujte si katalog zahradnictví Starkl a kupte třeba nové stromy do zahradu za vynikající cenu. Na kompasslev.cz budete o všech slevách a výprodejích vědět včas. Neplaťte za zboží víc, než skutečně musíte. Ušetřete právě nyní.

Proč nakupovat u Starkla?

Starkl vydává čtvrtletní sezónní katalog, ve kterém objevíte veškerou nabídku pro dané období. Kvalitní rostliny navíc koupíte za bezkonkurenční cenu. Pokud se rozhodnete pro nákup na e-shopu, pak automaticky získáte 5% slevu na nákup. Na webových stránkách se dočtete o zajímavých pěstitelských tipech nebo se podívejte na různé návody, jak postupovat při převzetí rostlin či jak pěstovat konkrétní odrůdy. Z široké nabídky keřů, stromů, květin a další flóry si určitě vyberete. Prolistujte si katalog online. Možná jsou právě teď v akci jahody nebo vzrostlé stromy. Od Starkla si můžete také nechat navrhnout a zrealizovat zahradu. Pokud chcete využít konzultaci i realizaci od skutečných profesionálů, zkontaktujte zahradnictví Starkl. Budete tak mít jistotu, že vašeho zahrada bude v těch nejlepších rukách.

Akční letáky Starkl

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Starkl a nakupte rostliny, stromy nebo doplňky pro zahradu ještě levněji se slevou. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Starkl

Zahradnictví najdete v Čáslavi. Otevřeno je denně od 8:30-17:00. V neděli je pak od 10:00-17:00. Pokud nemáte zrovna cestu přes Čáslav, nezoufejte. Zboží objednáte jednoduše online z pohodlí domova na e-shopu. Kromě plodin zakoupíte ve Starklu také hnojiva nebo třeba odborné knihy o pěstitelství, které poslouží i vašim nejbližším jako skvělý dárek.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků