Konzum - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Konzum

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Konzum

Družstvo Konzum působí v oblasti Orlickoústecka a svým zákazníkům nabízí potraviny za dostupné ceny. Pořídíte tu především výrobky od regionálních českých dodavatelů a díky komu nakoupíte kvalitní potraviny za tu nejlepší možnou cenu. Sledujte pravidelně akční leták Konzum, díky kterému nakoupíte ještě lépe a výhodněji. Nenechte si ujít žádnou mimořádně zajímavou nabídku slev. Na kompasslev.cz vám pravidelně přinášíme aktuální katalog plný výhodných akcí. S námi budete o všem vědět včas.

Proč nakupovat v Konzumu?

V obchodě najdete kvalitní potraviny od lokálních výrobců a dodavatelů. Zároveň můžete nakoupit bio potraviny, dia potraviny, bezlepkové i jiné potraviny. Pokud preferujete nákup lokálního zboží, pak je pro vás Konzum tím pravým místem. Toto obchodní družstvo působí v České republice už víc jak 110 let. I z tohoto důvodu je v Konzumu kladen velký důraz na lokální potraviny od regionálních výrobců a dodavatelů. Díky tomu získáte jistotu, že potraviny nejely přes půlku Evropy, než se dostaly na váš stůl. Potraviny jsou vždy čerstvé a víte, odkud pocházejí. Hledejte značku „Jsme tu doma“, která vám garantuje český původ potravin. Díky slevám navíc koupíte nápoje, mléčné výrobky nebo třeba brambory za fantasticky nízkou cenu.

Akční letáky Konzum

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Konzum a nakupte potraviny za ty nejlepší ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Konzumu

Prodejny Konzum najdete v Orlických horách a okolí. Právě zde funguje Konzum již 110 let. Navštivte prodejny Konzum s vašimi oblíbenými potravinami například v Ústí nad Orlicí, Žamberku nebo Javornici. Nenechte si utéct mega leták plný zajímavých slev. Otevírací doba závisí na konkrétní prodejně. Najděte svou nejbližší prodejnu prostřednictvím interaktivní mapy na oficiálních stránkách prodejce http://www.konzumuo.cz. Ihned zjistěte, jaké atraktivní akce si pro vás Konzum připravil na tento týden.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety