Procházka - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Procházka

Procházka je tradiční české řeznictví, které svým zákazníkům zaručuje čerstvost a kvalitu masa a masných výrobků. Procházka je členem koncernu Agrofert a disponuje pobočkami po celé České republice. Podívejte se, která prodejna je k vám nejblíž a sledujte pravidelné akce v letáku Procházka. Díky tomu můžete maso a masné výrobky koupit za skutečně výhodnou cenu. Dopřejte si vynikající uzeniny za zlomek původní ceny. Stačí, když budete pravidelně sledovat mimořádně výhodné nabídky, o kterých vás budeme včas informovat na kompasslev.cz.

Proč nakupovat v řeznictví Procházka?

Síť řeznických prodejen nabízí maso a masné výrobky od roku 1990. Maso bourají zaměstnanci Procházka řeznictví denně přímo v prodejně. Pravidelně ho též kontrolují, aby splnilo požadavky nejvyšší kvality. Maso se do Procházky dostává od českých a moravských výrobců. Ochotný personál vám poradí, jaké maso se nejlépe hodí pro jídlo, které chcete připravit. Nebojte se proto zeptat. Nepromarněte tematické akce jako je například zabijačkový týden, velikonoční nabídka nebo speciální akce na telecí maso. Na stránkách https://www.prochazka.cz/cs/ se inspirujte úžasnými recepty jako je hovězí ragu, roastbeef nebo cheesburger. Procházka řeznictví vám zaručí kvalitu a čerstvost každého kusu masa. Zboží pracovníci kontrolují i každý den a není baleno v ochranné atmosféře.

Akční letáky Procházka

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Procházka a nakupujte maso a masné výrobky ještě výhodněji ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Procházka

Pobočky řeznictví Procházka najdete po celé České republice například ve Znojmě nebo v Olomouci. Podívejte se na interaktivní mapu a najděte prodejnu, která je nejblíž k místu vašeho bydliště. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní prodejně. Většinou ale mají otevřeno od 7:00-19:00. Chcete čerstvé maso v nejlepší kvalitě, vynikající uzeniny, paštiky a další masné výrobky? Sledujte letáky a zjistěte, jakou výhodnou nabídku nabízí Procházka řeznictví právě nyní.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků