Tamda Foods - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Tamda Foods

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Tamda Foods

Vietnamská firma je v provozu od roku 2011 v pražské Sapě.  Zde najdete více než 5 000 druhů zboží, které jsou za bezkonkurenční ceny.  Konzervované potraviny nejenom z Evropy, ale hlavně z Asie, kosmetika, čistící prostředky, cukrovinky, alkoholické i nealkoholické nápoje, krmivo pro zvířata a jiné užitečné věci do domácnosti – to vše naleznete v Tamda Foods. Sledujte pravidelně akční leták plný slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Udělejte si výlet do Sapy nebo navštivte další pobočky, a kromě nákupů si můžete užít i fantastickou vietnamskou kuchyni, která je v Sapě skutečně autentická.

Proč nakupovat v Tamda Foods?

Tamda Foods si oblíbíte především kvůli nepřekonatelnému poměru ceny a kvality zboží. Zároveň zde seženete i exotické potraviny, které byste jinak sháněli velmi těžko. Objevte obrovský výběr potravinového i nepotravinového sortimentu na jednom místě v Praze a dalších prodejnách, které nemá konkurenci. Prohlédněte letáky na kompasslev.cz a e-shopu a o všech akcích budete vědět včas. Využijte výhod jako je rozvoz nebo si pořiďte kartu, s kterou můžete čerpat ještě víc slev. Thajské i vietnamské potraviny seženete právě teď za skvělou cenu.

Akční letáky Tamda Foods

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Tamda Foods a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Tamda Foods

Pobočky najdete na více místech po České republice například v Brně, Praze, Ústí nad Labem nebo v Hostivicích. Otevírací doba je od 9:00-19:00. Prolistujte si leták s aktuální nabídkou a nakupte potraviny nebo drogistický sortiment ještě výhodněji. Díky slevám, které najdete v letáku zaplatíte za zboží zlomek původní ceny. Začněte šetřit právě teď. Exotické potraviny teď seženete opravdu výhodně a zároveň ve skvělé kvalitě. Stačí, když víte, kdy a kde nakupovat. S kompasslev.cz vám nic neuteče.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků