Travel FREE - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Travel FREE

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Travel FREE

Firma je prvním příhraničním obchodem, který působí na trhu už od roku 2004. Travel FREE převzal Duty FREE shopy s cílem udržet i nadále bezkonkurenčně nízké ceny. Na hranicích s Německem a Rakouskem se nachází celkem 70 obchodů s širokou nabídkou zboží od známých výrobců potravin, módy, kosmetiky, parfémů nebo alkoholu. Sledujte pravidelně akční leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Neplaťte za zboží plnou cenu, když nemusíte. Na celou nabídku se můžete podívat buď v některé pobočce nebo na stránkách Travel FREE.

Proč nakupovat v Travel FREE

Personál mluví výborně česky i německy. Pobočky mají otevřeno každý den a zároveň garantují akční ceny. Pokud chcete ušetřit ještě víc, stačí, když si založíte Club Card a začnete sbírat body za nákup. Prodejny pravidelně přináší svým zákazníkům akční slevy, ve kterých nakoupíte opravdu za bezkonkurenční ceny. Prolistujte si leták Travel FREE shop a podívejte se, zda právě teď neběží časově omezená akční nabídka na váš oblíbený parfém nebo luxusní alkohol, který můžete někomu přivézt i jako vkusný dárek či ho vypít sami při nějaké zajímavé společenské události. V obchodech na vás čeká také výběr oblíbených cukrovinek jako je například čokoláda Toblerone nebo vynikající švýcarské čokolády Lindt. Nechybí tu ani značky jako Mars, Chupa Chups, Twix, Snickers, Geisha nebo Haribo.

Akční letáky Travel FREE

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Travel FREE a nakupujte ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Travel FREE

Prodejny Travel FREE najdete na hranicích a poblíž hranic například v Rozvadově, Hřensku, Vejprtech nebo v Mikulově. Otevírací doba je většinou od 8:30 – 20:30. Najděte nejbližší pobočku prostřednictvím interaktivní mapy na stránkách https://www.travel-free.cz/cz. Prolistujte si aktuální leták a zjistěte hned, co můžete právě teď nakoupit výhodněji za zlomek původní ceny.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků