Vrtal - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Vrtal

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Vrtal

Sdružení fyzických osob Vrtal, se zabývá velkoobchodním prodejem nápojů i potravin. Velkoobchodní sklady společnosti najdete na severní Moravě, východních a jižních Čechách a v oblasti Vysočiny. V současnosti provozuje celkem 13 velkoskladů s nápoji a 10 specializovaných prodejen s alkoholem a tabákovými výrobky. Veškeré vybrané produkty si můžete prohlédnout ve speciálním katalogu Vrtal ve verzi PDF pro aktuální období. Sledujte pravidelně aktuální leták a nenechte si uniknout žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompasslev.cz vás o všech akcích budeme informovat včas. Vyberte si z bohaté nabídky a zaplaťte méně.

Proč nakupovat ve společnosti Vrtal?

V obchodech naleznete značky známých výrobců potravinového i nepotravinového sortimentu jako je Granini, Schweppes, Magnesia, Aquila, Mattoni a další za bezkonkurenční ceny. Ochutnejte také originální pivo Vrták, které je k dostání ve dvou variantách – světlé výčepní a světlý ležák. Obojí zakoupíte v sudech o objemu 30 a 50 litrů za nejvýhodnější cenu. Na stránkách https://vrtal.cz si můžete prohlédnout celý gastro sortiment a v přiloženém ceníku se na e-shopu ihned dozvíte, kolik ušetříte. V sortimentu najdete také tabákové výrobky. V současné době Vrtal provozuje celkem 13 velkoskladů s nápoji a 10 specializovaných prodejen s alkoholem, vínem a tabákovými výrobky. I přes silnou konkurenci okolních supermarketů a diskontních prodejen udržuje ceny velmi nízko.

Akční letáky Vrtal

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Vrtal a získejte zboží za tu nejlepší možnou cenu. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Vrtal

Prodejny najdete na několika místech v České republice mimo jiné v Jihlavě, Olomouci, Bruntále, Znojmě, Ostravě, Pelhřimově nebo v Opavě. Pobočky mají otevřeno většinou od 8:00-17:00. Podívejte se, která prodejna je nejblíž k místu vašeho bydliště prostřednictvím interaktivní mapy na oficiálních stánkách Vrtal. Prolistujte si aktuální leták a nenechte si utéct výhodné nabídky slev.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků