Žabka - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Žabka

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Žabka 

Populární maloobchodní síť prodejen Žabka působí zejména v Praze a Středočeském kraji. Zákazníkům nabízí pohodlný nákup široké nabídky potravin, nápojů a drogerie. Od roku 2011 je Žabka součástí skupiny Tesco. V obchodech se velmi snadno zorientujete a nakoupíte zde vše, co potřebujete pro svou každodenní potřebu. Ze širokého sortimentu potravin a drogistického zboží si určitě vyberete. Sledujte pravidelně aktuální leták s mimořádně výhodnou nabídkou slev. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas.

Proč nakupovat v obchodech Žabka? 

Potravinový i nepotravinový sortiment nakoupíte za mimořádně nízké ceny. Příjemným bonusem je i dlouhá otevírací doba 7 dní v týdnů. Kromě toho můžete na pobočkách Žabky zaplatit složenky, dobíjet telefon, koupit los nebo vybrat hotovost. Do vybraných Žabka pointů si také můžete nechat zaslat zboží a nemusíte čekat na poště nebo na kurýra. Jednoduše si dodávku vyzvednete, až budete mít cestu kolem. Všechny obchody fungují formou franšízy, takže je provozují nezávislí podnikatelé podle standardů definovaných sítí Tesco.

Kromě toho Žabka nabízí svým zákazníkům také řadu dalších služeb. Právě zde můžete dobít telefon, vybrat hotovost nebo si koupit los. Platit můžete pohodlně platební kartou, hotově, v Eurech nebo stravenkami. Na více než 70 prodejnách si můžete také vyzvednou objednávku zboží z e-shopu a ušetříte tak na dopravném. Zaplatit můžete až přímo na prodejně.

Akční letáky Žabka 

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Žabka a nakupujte za zlomek ceny ve speciálních slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.  Na kompaslev.cz vám přinášíme letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. S námi budete o všem vědět včas.

Lokace a provozní doba Žabky

Svou nejbližší prodejnu Žabka naleznete prostřednictvím webových stránek na https://izabka.cz/prodejny/. Otevírací doba je velmi příjemná a to od 6:00-23:00 denně od pondělí do neděle. Prohlédněte si nabídku zboží, které je právě teď za zlomek původní ceny.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků