Nahrajte chybějící leták

Ratio - pobočky a otevírací doba

Ratio - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Ratio, včetně lokalit obchodu Ratio a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Ratio. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Ratio.


Letáky Ratio
Letáky Ratio
Letáky Ratio

O společnosti Ratio

Firma Ratio nabízí kompletní sortiment potravinářského a drogistického zboží ve velkoobchodní prodejně na Praze 5 už od roku 1993. Mezi hlavní odběratele patří restaurace, penziony, sezónní prodejny, ale prodejna slouží i pro soukromé osoby. Sledujte pravidelně letáky Ratio. Díky tomu budete vědět o všech zajímavých akcích včas. Na kompasslev.cz vám přinášíme vždy aktuální katalog, tak začněte nakupovat výhodněji a za snížené ceny.

Proč nakupovat v Ratio?

K nákupu nepotřebujete živnostenský list ani jiné oprávnění. Pořídíte zde mléčné a uzenářské výrobky, suché plody, bio a dia potraviny, čerstvou zeleninu a ovoce, pečivo a kompletní sortiment drogerie. Ratio pravidelně každý měsíc informuje o akčních nabídkách zboží v PDF letáku, takže už nepromeškáte žádnou zajímavou slevu. Při nákupu nad 5 000 Kč můžete využít rozvoz Ratia s 5% cenovou přirážkou. Zboží zde pořídíte i kusově bez jakékoli registrace. Kromě maloobchodních prodejen, restaurací nebo hotelů, využívají nejčastěji nákup v Ratiu také závodní kuchyně, čerpací stanice, výrobní podniky, dílny nebo domácnosti. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, že nákup potravinového a drogistického zboží může být skutečně maximálně výhodný. Neplaťte za zboží víc, než je skutečně nutné.

V Praze je několik odběrových míst, kde si zboží můžete vyzvednout od pondělí do pátku. Minimální odběr zboží je v hodnotě 5 000 Kč s DPH.

Akční letáky Ratio

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Ratio a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Ratio

Prodejnu Ratio najdete ve Velkotržnici Lipence na Praze 5. Otevírací doba je od 6:00-16:30. Podívejte se na aktuální katalog na e-shopu nebo na kompasslev.cz. Na e-shopu http://www.ratio.cz se můžete podívat také na virtuální prohlídku prodejny. Nenechte si utéct atraktivní slevy, právě teď můžete ušetřit nemalé peníze. Na kompasslev.cz máme pro vás katalog plný zlevněného zboží v kvalitním formátu PDF.