TESCO - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu TESCO, včetně lokalit obchodu TESCO a otevíracích hodin pro pobočky obchodu TESCO. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod TESCO.


Letáky TESCO

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Tesco

Britská společnost Tesco vstoupila na náš trh roku 1996. Chystáte se do některé z prodejen Tesco? Prostudujte předtím aktuální leták. Seznámí vás v pohodlí vašeho domova s akční nabídkou. Nový leták Tesco vychází vždy ve středu. Už víte, co levně koupíte tento týden? V akci můžete levně pořídit hračky pro děti, pleny, pivo nebo potřeby do domácnosti. Nenechte si ujít mimořádné nabídky.

Proč nakupovat v Tesco?

Sortiment zboží v Tescu se odvíjí od toho, do jaké konkrétní prodejny míříte. Potraviny, drogerii a další základní spotřební zboží najdete ve všech obchodech, ať už se jedná o supermarkety, hypermarkety nebo prodejny expres. Pro výhodnější nákup přihlédněte k akčním nabídkám z letáku Tesco. Nezapomínejte však na různorodost provozoven a vždy se inspirujte letákem určeným právě pro obchod, do kterého máte namířeno. Sortiment v Tescu vám svou rozmanitostí bude vyhovovat. Chcete-li nakupovat kvalitní potraviny a další výrobky za příznivou cenu, zaměřte se přímo na výrobky Tesco. Najdete je mezi mléčnými výrobky, lahůdkami, pečivem, ovocem a zeleninou, suchými potravinami, alkoholickými a nealkoholickými nápoji a drogerií. Kromě Tesco značky má pro vás obchod ještě značky TESCO Finest, TESCO Organic, TESCO Pravá chuť, TESCO Healthy Living, TESCO Light Choices a TESCO Value. Koupit zde můžete také privátní značku oblečení F&F.

Akční leták Tesco

Ať už se plánujete malý či velký nákup, mějte při sestavování nákupního seznamu po ruce aktuální leták Tesco. Vždy v něm najdete něco, co si rádi na svůj seznam připíšete. Akční leták vám předkládá Kompas Slev ve vysoké kvalitě pro snadnou čitelnost. Nenechte si ujít potraviny a další zboží za příznivé ceny.

Lokace a provozní doba Tesco

V České republice provozuje Tesco obchodní domy, hypermarkety, malé hypermarkety, supermarkety, prodejny express a čerpací stanice. Jejich seznam naleznete na webu https://itesco.cz. Prolistujte si tematické letáky Tesco, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. Tesco najdete po celé České republice například v Praze, Brně, Jihlavě nebo Ostravě. Otevírací doba závisí vždy na konkrétní prodejně, proto se nezapomeňte informovat na oficiálních stránkách Tesca.

Typ obchodu

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety