Letáky a informace o prodejci Astur & Qanto

Astur & Qanto - Lokality

O společnosti Astur & Qanto

Prodejce Astur & Qanto se nachází hned v několika českých městech (např. Moravská Třebová, Žďár nad Sázavou, Ústí nad Orlicí, …) a na tuzemském trhu se pohybuje už 25 let. Obchod dodává služby a zboží do restaurací, gastronomických zařízení nabízející restaurační a hoteliérské služby, vývařoven, cateringových společností, prodejen potravin nebo trafik. Celkem 29 maloobchodů pak nabízí svůj sortiment zákazníkům především ve východních Čechách.

Proč nakupovat v Astur & Qanto?

V obchodě si vyberete z více než 5 000 druhů sortimentu. Astur & Qanto nabízí zboží hlavně od lokálních výrobců a dodavatelů. Velký důraz klade speciálně na české výrobce uzenin a pečiva. Ve vybraných prodejnách se nachází i dětský koutek, takže pro rodiny s dětmi je zde nakupování ještě příjemnější.

Akční letáky Astur & Qanto

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Astur & Qanto. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky na další období. Nakupujte výhodněji a chytře. Prodejna se specializuje na prodej potravin, alkoholu, limonád, drobné drogerie a tabákových výrobků.