Letáky a informace o prodejci BILLA

O společnosti Billa

Billa si u nás vybudovala svou tradici a mnozí lidé na ni nedají dopustit. Je součástí skupiny REWE. V České republice patří mezi supermarketové lídry. Poprvé vstoupila společnost na český trh roku 1990. Snažíte se nakupovat co nejvýhodněji? V tom případě vás jistě bude zajímat, že na těchto stránkách každé úterý naleznete akční leták Billa platný pro prodejnu, do níž se chystáte na nákupy.

Proč nakupovat v Bille?

Čerstvost potravin je jedním z prvořadých kritérií zákazníků. Billa to ví. Klade velký důraz na nabídku vždy čerstvých lahůdek, pečiva, ovoce a zeleniny, mléčných produktů a dalších potravin. Zároveň nepodceňuje ani další důležitý aspekt pro zákazníky - cenu. Ty nejlákavější slevy každý týden najdete pěkně pohromadě v akčním letáku Billa.

Nakupování v Bille Vás bude bavit, máte-li v oblibě zboží od českých producentů. Na ně se obchod zaměřuje především. Oblíbíte si hlavně privátní značky. Pokud v obchodě nakupujete, určitě už je znáte a objevíte je i v letáku Billa.

Značka Billa je zárukou vynikají kvality, čerstvosti a skvělé chuti. Výrobky označené Clever bude mít ráda nejen Vaše peněženka a rovněž zboží dalších značek se stane oblíbenou součástí Vašich nákupů - Vocílka (maso výhradně z českých chovů), Česká farma (české xprodukty z ovoce a zeleniny, Chef Menu (pro ty, kteří nestihnou uvařit), My (zboží z oblasti základní osobní péče) a nezapomeňte ani na značku Billa regionálně.

Pochutnejte si na kvalitě a zároveň ušetřete díky aktuálnímu letáku Billa, který Vám Kompas Slev nabízí ve vysoké kvalitě. Vracejte se na web každé úterý a žádná sleva Vám neunikne. Projděte si pro inspiraci i magazín Gusto a tematicky laděné akční letáky Billa. A pak hurá na nákupy.

Lokace a provozní doba Billy

Billa provozuje kolem 200 prodejen. Otevírací doba je většinou od 7:00 do 21:00. Prolistujte si tematické letáky Billa, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje