Letáky a informace o prodejci Globus

O společnosti Globus

Společnost Globus nás již od roku 1996 přesvědčuje, že u ní „je svět ještě v pořádku“. V prodejnách je bohatý sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží, restaurace i vlastní čerpací stanice. Pro každé město vychází leták Globus. Najděte si jeho aktuální verzi pro Vaše město a podívejte se, co vše tento týden koupíte levněji.

Proč nakupovat v Globusu?

Do Globusu směřují především lidé, kteří chtějí mít z čeho vybírat. Málokde na Vás v rámci jednoho obchodu čeká nabídka 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. Nákupy můžete završit chutným obědem v restauraci Globus a nezapomeňte si natankovat. Vybírejte si zboží z akčního letáku Globus i mimo něj dle svých preferencí. Rozhodně však neopomeňte maso a uzeniny. Díky vlastnímu řeznictví ve všech hypermarketech máte vždy jistotu jedinečné kvality. O ní se všeobecně ví a mnoho lidí kupuje masné výrobky výhradně v Globusu. A co k masu a uzeninám zakousnout? Vlastní pekárna hypermarketu Globus Vám zajistí vždy křupavé a lahodné pečivo, tuzemští a zahraniční pěstitelé čerstvé ovoce a čerstvou zeleninu (s kratší dobou pro dovoz) a příznivci vín nepohrdnou znamenitou vinařskou nabídkou. Také další potraviny mají garanci kvality a nejinak tomu je i u ostatních produktů, ať už z domácích potřeb, drogerie, školních potřeb atd.

Jaké zboží je tento týden v akci? Zjistíte to prostřednictvím aktuálního letáku Globus. Kompas Slev vám ho předkládá ve vysoké kvalitě. Zaměřte se na zboží ve slevách a Vaše peněženka Vám poděkuje.

Lokace a provozní doba Globusu

Poboček má v ČR oproti jiným řetězcům méně (konkrétně osmnáct), ovšem mnozí lidé do obchodu dojíždějí i ze širšího okolí. Nejbližší pobočku v okolí naleznete na webu www.globus.cz. Otevírací doba je většinou od 7:00 do 21:00.  Prolistujte si tematické letáky Globus, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.