Globus - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Globus, včetně lokalit obchodu Globus a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Globus. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Globus.


Letáky Globus

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Globus

Společnost Globus nás již od roku 1996 přesvědčuje, že u ní „je svět ještě v pořádku“. V prodejnách je bohatý sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží, restaurace i vlastní čerpací stanice. Globus je u zákazníku velmi oblíbený především pro svoje vlastní čerstvé a velmi kvalitní maso a masné výrobky. Mimo to zde ale koupíte i čerstvou zeleninu nebo si vyberete ze širokého sortimentu hraček a elektra. To vše v aktuálním letáku navíc za skvělé ceny. Leták Globus vychází pro každé město. Najděte si jeho aktuální verzi pro svou lokalitu a podívejte se, co vše tento týden koupíte díky akčnímu letáku levněji.

Proč nakupovat v Globusu?

Do Globusu směřují především lidé, kteří chtějí mít z čeho vybírat. Málokde na vás v rámci jednoho obchodu čeká nabídka 15 000 druhů potravinářského a 45 000 druhů nepotravinářského zboží. Nákupy můžete završit obědem v restauraci Globus. A před odjezdem si nezapomeňte natankovat. Vyberte si zboží z akčního letáku Globus i mimo něj dle svých preferencí. Rozhodně však neopomeňte maso a uzeniny. Díky vlastnímu řeznictví ve všech hypermarketech máte vždy jistotu jedinečné kvality. O ní se všeobecně ví a mnoho lidí kupuje masné výrobky výhradně v Globusu. A co k masu a uzeninám zakousnout? Vlastní pekárna hypermarketu Globus Vám zajistí vždy křupavé a lahodné pečivo, tuzemští a zahraniční pěstitelé se postarají o čerstvé ovoce a zeleninu a příznivci vín nepohrdnou znamenitou vinařskou nabídkou. Také další potraviny mají garanci kvality a nejinak tomu je i u ostatních produktů, ať už z domácích potřeb, drogerie, školních pomůcek a dalšího zboží.

Akční leták Globus

Jaké zboží je tento týden v akci? Zjistíte to prostřednictvím aktuálního letáku Globus. Kompas Slev vám ho předkládá ve vysoké kvalitě. Zaměřte se na zboží ve slevách a vaše peněženka vám poděkuje.

Lokace a provozní doba Globusu

Globus má v ČR oproti jiným řetězcům méně poboček (konkrétně patnáct). Ovšem mnozí lidé do obchodu dojíždějí i ze širšího okolí. Nejbližší pobočku v okolí naleznete na webu https://www.globus.cz. Nechybí pobočka v Chomutově, Ostravě, Olomouci, Brně, Pardubicích nebo Praze na Černém Mostě, Čakovicích a Zličíně. Otevírací doba je většinou od 7:00 do 21:00. Prolistujte si tematické letáky Globus, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety