Letáky a informace o prodejci JIP

JIP - Lokality

O společnosti JIP

JIP provozuje celkem 11 prodejen Cash & Carry ve velkých městech v České republice mezi které patří mimo jiné Praha, Karlovy Vary, Pardubice a další. Současně provozuje 41 maloobchodních prodejen na celém území ČR.  JIP se specializuje na prodej čerstvého zboží jako je pečivo, uzeniny, mléčné produkty, nápoje a drogerii. Zboží můžete objednávat i na e-shopu, který je určen pouze pro podnikatele.

Proč nakupovat v JIP?

Velkoobchodní zákazníci mohou využít nákup z pohodlí domova. Stačí se zaregistrovat a získáte tak zákaznickou kartu JIP, která vás opravňuje k nákupu potravin online. JIP se specializuje na potraviny od světoznámých výrobců všeho druhu. Prodejce také pravidelně vydává čtvrtletní magazín pro zákazníky, kde se dočtete vše o nových trendech v gastronomii nebo vyhlášených podnicích v České republice.

Akční letáky JIP

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku JIP a nenechte si uniknout zboží za zvýhodněné ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky PDF se speciální nabídkou na další období.