JIP - pobočky a otevírací doba

JIP - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu JIP, včetně lokalit obchodu JIP a otevíracích hodin pro pobočky obchodu JIP. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod JIP.


Letáky JIP
Lokality JIP

O společnosti JIP

JIP provozuje celkem 11 prodejen Cash & Carry ve velkých městech v České republice, mezi které patří mimo jiné Praha, Karlovy Vary, Pardubice a další. Současně provozuje 41 maloobchodních prodejen na celém území ČR.  JIP se specializuje na prodej čerstvého zboží jako je pečivo, uzeniny, mléčné produkty, nápoje a drogerie. Zboží můžete objednávat i na e-shopu, který je určen pouze pro podnikatele. Sledujte pravidelně akční leták JIP a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku potravin nebo nepotravinového sortimentu. S kompasslev.cz se o všech akcích dozvíte včas.

Proč nakupovat v JIP?

Velkoobchodní zákazníci mohou využít nákup z pohodlí domova. Stačí se zaregistrovat a získáte tak zákaznickou kartu JIP, která vás opravňuje k nákupu potravin online. JIP se specializuje na potraviny od světoznámých výrobců všeho druhu. Prodejce také pravidelně vydává čtvrtletní magazín pro zákazníky, kde se dočtete vše o nových trendech v gastronomii nebo vyhlášených podnicích v České republice. Sledujte katalog se zajímavými akčními slevami. Velkoobchodní leták najdete na kompasslev.cz. JIP provozuje celkem 11 prodejen Cash a Cary a v roce 2018 zahájil výstavbu velkokapacitní prodejny v Ostravě. Další prodejny se budou stavět i na dalších místech po celé České republice. JIP potraviny jsou u zákazníků stále oblíbenějším a vyhledávanějším obchodním řetězcem.

Akční letáky JIP

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku JIP a nenechte si uniknout zboží za zvýhodněné ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky PDF se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba JIP

Prodejny se nachází po celé České republice například ve Zlíně, Pardubicích, Mostě, Brně, Karlových Varech, Jilemnici nebo Českých Budějovicích. Ve velkoobchodě najdete vše, co potřebujete. Nejenom čerstvé potraviny, ale i nápoje nebo drogistické zboží. Otevírací doba je závislá na konkrétní prodejně. Najděte svou nejbližší pobočku pomocí interaktivní mapy na oficiálních stránkách prodejce http://www.jip-potraviny.cz.

Pobočky JIP