Letáky a informace o prodejci Kaufland

O společnosti Kaufland

První prodejna Kaufland byla v České republice otevřená roku 1998 v Kladně. ve kterých zákazníci nakupují zboží ze širokého sortimentu čerstvých a trvanlivých potravin, drogistického a spotřebního zboží. Pro všechny příznivce výhodných nákupů v tomto obchodě vychází každý čtvrtek leták Kaufland. Mějte přehled o všech slevách i Vy.

Proč nakupovat v Kauflandu?

Kaufland patří k vedoucím potravinářským řetězcům v Německu a své stálé zákazníky má i u nás. Nabízí Vám obrovský výběr zboží různých výrobců. V popředí stojí hlavně privátní značky K-Classic slibující značkovou kvalitu se zárukou diskontní ceny. Lidé také nedají dopustit na maso špičkové kvality vyráběné ve vlastním masozávodě. V prodejnách a akčních letácích Kaufland ho najdete pod označením K-Purland. Nezklame Vás ani ovoce a zelenina od mnoha tuzemských pěstitelů. Chcete mít jistotu, že zboží koupené v Kauflandu nemají jinde dlouhodobě levnější? Sledujte v obchodě označení „Záruka diskontní ceny“. Je součástí více než 2 500 výrobků napříč celým sortimentem.

Na další akční nabídky se můžete těšit každý týden. Seznamte se s nimi prostřednictvím aktuálního letáku Kaufland. Nabídne vám nejen potraviny, ale i jiné atraktivní zboží.

Leták Kaufland má každá prodejna vlastní, proto se ujistěte, zda propagované slevy jsou aktuální i pro obchod, do kterého se chystáte. Chcete i Vy vědět, jaké zboží by rozhodně nemělo ujít Vaší pozornosti. Podívejte se na nejnovější leták Kaufland. Kompas slev Vám ho nabízí ve vysoké kvalitě. Vstříc výhodným nákupům!

Lokace a provozní doba Kauflandu

Kaufland v současné době nabízí kolem stovky prodejen. Nejbližší naleznete na pomocí webu www.kaufland.cz. Otevírací doba je většinou od 7:00 do 21:00. Prolistujte si tematické letáky Kaufland, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.