Kaufland - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Kaufland, včetně lokalit obchodu Kaufland a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Kaufland. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Kaufland.


Letáky Kaufland

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Kaufland

První prodejna Kaufland byla v České republice otevřená roku 1998 v Kladně. Zákazníci zde mohou nakoupit široký sortiment čerstvých a trvanlivých potravin, drogistického a spotřebního zboží. Pro všechny příznivce výhodných nákupů v tomto obchodě vychází každou středu akční leták Kaufland. Mějte přehled o všech slevách i Vy. Nenechte si uniknout žádnou mimořádnou nabídku.

Proč nakupovat v Kauflandu?

Kaufland patří k vedoucím potravinářským řetězcům v Německu a své stálé zákazníky má i u nás. Nabízí vám obrovský výběr zboží různých výrobců. V popředí stojí hlavně privátní značky K-Classic slibující značkovou kvalitu se zárukou diskontní ceny. Lidé také nedají dopustit na maso špičkové kvality vyráběné ve vlastním masozávodě. V prodejnách a akčních letácích Kaufland ho najdete pod označením K-Purland. Nezklame vás ani ovoce a zelenina od mnoha tuzemských pěstitelů. Chcete mít jistotu, že zboží koupené v Kauflandu nemají jinde dlouhodobě levnější? Sledujte v obchodě označení „Záruka diskontní ceny“. Je součástí více než 2 500 výrobků napříč celým sortimentem. Díky těmto slevám tak koupíte například pivo, víno, šampaňské ale i další produkty v akci za opravdu atraktivní ceny.

Akční leták Kaufland

Na další akční nabídky se můžete těšit každý týden. Seznamte se s nimi prostřednictvím aktuálního letáku Kaufland. Nabídne vám nejen potraviny, ale i jiné atraktivní zboží. Leták Kaufland má každá prodejna vlastní, proto se ujistěte, zda propagované slevy jsou aktuální pro obchod, do kterého se chystáte. Chcete i vy vědět, jaké zboží by rozhodně nemělo ujít vaší pozornosti? Podívejte se na nejnovější leták PDF. Už teď pro vás chystáme leták na příští týden. Kompas Slev vám ho nabízí ve vysoké kvalitě.

Lokace a provozní doba Kauflandu

Kaufland v současné době nabízí kolem stovky prodejen. Nejbližší naleznete pomocí webu https://www.kaufland.cz. Pobočky naleznete v městech jako je Praha, Brno, Liberec, Ostrava, Pardubice a další. Otevírací doba je většinou od 7:00 do 21:00. Prolistujte si tematické letáky Kaufland, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. Nenechte si upláchnout mimořádné nabídky za výhodné ceny.

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety