Lidl - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Lidl, včetně lokalit obchodu Lidl a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Lidl. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Lidl.


Letáky Lidl

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Lidl
Německá prodejna Lidl působí v České republice od roku 2003 a v současné době zde provozuje více než 250 prodejen. Až 80 % sortimentu tvoří přes 100 privátních značek. Lidl pravidelně získává od zákazníků různá ocenění, mezi které patří například Nejdůvěryhodnější značka v kategorii potravin nebo Cena veřejnosti v prestižní soutěži Obchodník roku. Velké oblibě se prodejna těší pro své speciálně zaměřené akce „Lidl týden“ jako XXL týden, Retro týden, Italský týden, Americký týden, Francouzský týden či Řecký týden, díky kterým si můžete dopřát zahraniční speciality za vynikající ceny. O akčním zboží Lidl se u nás vždy dozvíte s předstihem v pravidelném online letáku s nabídkou na aktuální týden plném slev.

Proč nakupovat v Lidlu?
Společnost Lidl prodává nejenom známé a zvučné značky, ale také svůj vlastní sortiment, který v jiném obchodě nenajdete. Pravidelně tak poráží svou aktuální nabídkou konkurenční prodejny v nezávislých testech.  Díky vlastním výrobcům a dodavatelům, zde zakoupíte převážně německé výrobky té nejvyšší kvality za vynikající a lákavě nízké ceny. Vyberte si ze širokého sortimentu slev potravin, elektroniky, potřeb pro domácnost, oblečení nebo hraček pro děti. Lidl rovněž provozuje vlastní webové stránky https://www.lidl.cz a e-shop. V Lidl shop si vybrané zboží objednáte rychle a online z pohodlí domova.

Jedině v Lidlu zakoupíte privátní značky:

Akční leták Lidl

Prohlédněte si aktuální leták Lidl s tematickou nabídkou na tento týden. Nejenom potravinový sortiment nakoupíte teď opravdu výhodně a levně. Leták na příští týden pro vás připravujeme v té nejlepší kvalitě.

Lokace a provozní doba Lidlu

Lidl se nachází ve všech větších městech po celé České republice například v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Plzni, Pardubicích nebo Hradci Králové. Prodejny mají otevřeno denně od 7:00 do 20:00. Akční letáky vycházejí každé pondělí a platí do neděle. Prolistujte si tematické letáky Lidl, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety