Letáky a informace o prodejci MAKRO

O společnosti Makro

Makro představuje obchod zaměřený na velkoobchodní prodej. Patří do sítě MAKRO Cash & Carry ČR. Díky tomu, že Makro nakupuje ve velkých objemech, dokáže zákazníkům prodávat zboží za nejvýhodnější velkoobchodní ceny. Chcete-li nakupovat ještě výhodněji, inspirujte se letákem Makro. Vychází v několika variantách dle jednotlivých odvětví podnikání.

Proč nakupovat v Makru?

Makro je obchod určený výhradně pro registrované zákazníky - podnikatele (fyzické i právnické osoby). Na základě registrace obdržíte zákaznickou kartu a poté můžete nakupovat ve všech prodejnách Makro - u nás i v dalších zemích. V Makru na Vás čeká obrovský sortiment. Pod jednou střechou budete vybírat z 33 000 položek. Kromě velkého výběru potravin Vám obchod nabízí i mnohé další spotřební zboží vysoké kvality a zároveň atraktivní ceny. Příznivý poměr kvality a ceny je charakteristický především pro vlastní značky Makra - Aro, Horeca, Select, Sigma, Fine Food, H-line a Rioba.  Ještě lákavější ceny na Vás čekají v letáku Makro.

V Makru se mnohé zboží vyplatí nakupovat ve větším množství. Některé zboží ani jednotlivě koupit nemůžete. Není to však pravidlem. Příznivá cena a zároveň nákup po kusech je možný u různého sortimentu.

Aktuální letáky Makro budou šetřit nejen Vaše peníze, ale i Váš čas. Necháte-li se inspirovat akční nabídkou, snadněji se pak zorientujete v prodejně.  Nakupujete i Vy v Makru či s nákupy chcete začít? Kompas Slev Vám poskytne letáky Makro ve vysoké kvalitě pro pohodlné čtení. Seznamujte se pravidelně s akční nabídkou a hledejte tipy pro Vaše výhodné nákupy.

Lokace a provozní doba Makra

V České republice je třináct velkoobchodních center. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 8:00 do 22:00. Prolistujte si tematické letáky Makro, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.