MAKRO - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu MAKRO, včetně lokalit obchodu MAKRO a otevíracích hodin pro pobočky obchodu MAKRO. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod MAKRO.


Letáky MAKRO

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Makro

Makro představuje obchod zaměřený na velkoobchodní prodej. Patří do sítě MAKRO Cash & Carry ČR. Díky tomu, že Makro nakupuje ve velkých objemech, dokáže zákazníkům prodávat zboží za nejvýhodnější velkoobchodní ceny. Chcete-li nakupovat ještě výhodněji, inspirujte se letákem Makro. Vychází v několika variantách dle jednotlivých odvětví podnikání. Sledujte pravidelně akční leták Makro a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. V Makru koupíte vynikající maso, ryby, mléčné výrobky, trvanlivé potraviny nebo hračky pro děti. Makro mimo jiné provozuje také čerpací stanici. Pod střechou Makra najdete více než 45 000 výrobků za vynikající ceny. 

Proč nakupovat v Makru?

Makro je obchod určený výhradně pro registrované zákazníky-podnikatele (fyzické i právnické osoby). Na základě registrace obdržíte zákaznickou kartu a poté můžete nakupovat ve všech prodejnách Makro - u nás i v dalších zemích. V Makru na Vás čeká obrovský sortiment. Kromě velkého výběru potravin vám obchod nabízí i mnohé další spotřební zboží vysoké kvality a zároveň atraktivní ceny. Příznivý poměr kvality a ceny je charakteristický především pro vlastní značky Makra - Aro, Horeca, Select, Sigma, Fine Food, H-line a Rioba.  V Makru se mnohé zboží vyplatí nakupovat ve větším množství. Některé zboží ani jednotlivě koupit nemůžete. Není to však pravidlem. Příznivá cena a zároveň nákup po kusech je možný u různého sortimentu.

Aktuální letáky Makro

Díky letákům ušetříte peníze. Necháte-li se inspirovat akční nabídkou, snadněji se pak zorientujete v prodejně. Nakupujete i vy v Makru či s nákupy chcete začít? Kompasslev.cz vám poskytne letáky Makro ve vysoké kvalitě pro pohodlné čtení. Seznamujte se pravidelně s akční nabídkou a hledejte tipy pro Vaše výhodné nákupy.

Lokace a provozní doba Makra

V České republice je třináct velkoobchodních center. Najdete je například v Praze, Liberci, Brně, Olomouci, Ostravě, Zlíně nebo Plzni. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 8:00 do 22:00. Na e-shopu Makro najdete prodejnu, která je nejblíž k místu vašeho bydliště. Prolistujte si tematický katalog Makro, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety