Letáky a informace o prodejci PENNY MARKET

O společnosti Penny

Penny Market je součástí mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největší světových obchodních společností. Penny Market připravuje pro své zákazníky pravidelné slevové akce. Seznamte se s nimi prostřednictvím letáku Penny. Vychází dvakrát týdně - v pondělí a pátek. Sledujte ho a nakupujte výhodně.

Proč nakupovat v Penny?

Penny Market je mezi lidmi oblíbený díky své dostupnosti zajištěné velkým počtem prodejen, ale i příznivé ceny vybízejí zákazníky k pravidelným nákupům. Sortiment zde sice není tak bohatý jako v hypermarketech, neznamená to však, že byste v obchodě nenakoupili vše potřebné (i něco navíc) do kuchyně. A nejen do ní. Vyberete si i z drogerie a dalšího spotřebního zboží. Příznivé ceny v obchodě jsou ještě lákavější, je-li zboží zrovna v akci. Proto mějte vždy přehled o obsahu akčního letáku Penny. V něm, potažmo v celé nabídce prodejen, najdete výrobky české kvality i vybraných zahraničních značek. Nechybí ani dia a bio výrobky a stále se rozšiřuje nabídka pečiva. V aktuálním letáku Penny se objevují za ještě příznivější ceny výrobky vlastních značek obchodu. Maminky s malými dětmi znají značku BabyTime, gurmáni si nenechají ujít Dobré Maso či Řezníkův talíř a jistě si rovněž oblíbíte značky Penny, Karlova Koruna, Boni či Tanja.

Peníze navíc v rodinném rozpočtu se vždy hodí a nakupování zboží z akčního letáku Penny Vám je přinese. Prolistujte si ho i Vy a budete vědět, na jaké zboží se tento týden zaměřit. Aktuální leták Penny Vám poskytuje Kompas slev ve vysoké kvalitě.  Přejeme Vám příjemné a hlavně výhodné nakupování.

Lokace a provozní doba Penny

V České republice nakupují zákazníci ve více než 350 prodejnách. První byla otevřená v roce 1997. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 7:00 do 21:00. Prolistujte si tematické letáky Penny, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.