PENNY - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu PENNY, včetně lokalit obchodu PENNY a otevíracích hodin pro pobočky obchodu PENNY. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod PENNY.


Letáky PENNY

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Penny

Penny Market je součástí mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. Penny Market připravuje pro své zákazníky pravidelné slevové akce. Seznamte se s nimi prostřednictvím letáku Penny. Vychází jednou týdně – vždy ve čtvrtek. Díky akčnímu letáku nakoupíte skutečně za ty nejvýhodnější ceny.

Proč nakupovat v Penny?

Penny Market je mezi lidmi oblíbený díky své dostupnosti zajištěné velkým počtem prodejen, ale i příznivé ceny vybízejí zákazníky k pravidelným nákupům. Sortiment zde sice není tak bohatý jako v hypermarketech, neznamená to však, že byste v obchodě nenakoupili vše potřebné (i něco navíc) do kuchyně. A nejen do ní. Vyberete si i z drogerie a dalšího spotřebního zboží. Příznivé ceny v obchodě jsou ještě lákavější, je-li zboží zrovna v akci. Proto mějte vždy přehled o obsahu akčního letáku Penny. V něm, potažmo v celé nabídce prodejen, najdete výrobky české kvality i vybraných zahraničních značek. Nechybí ani dia a bio výrobky a stále se rozšiřuje nabídka pečiva.

Sbírejte body a kupte zboží ještě výhodněji nebo pořiďte svým dětem oblíbené penny plyšáky nebo získejte textilní penny tašky od známých osobností.

aktuálním letáku Penny se objevují za ještě příznivější ceny výrobky vlastních značek obchodu. Maminky s malými dětmi znají značku BabyTime, gurmáni si nenechají ujít Dobré Maso či Řezníkův talíř a jistě si rovněž oblíbíte značky Penny, Karlova Koruna, Boni či Tanja.

Akční leták Penny

Peníze navíc v rodinném rozpočtu se vždy hodí a nakupování zboží z aktuálního letáku Penny vám je přinese. Prolistujte si ho i vy a budete vědět, na jaké zboží se tento týden zaměřit. Aktuální leták Penny vám poskytuje Kompas Slev ve vysoké kvalitě.  Přejeme vám příjemné, a hlavně výhodné nakupování. Díky speciálním nabídkám nakoupíte výhodně například mléko, pivo, Jägermeister, kuřecí prsní řízky nebo vejce. Nezapomeňte si prohlédnout i nový leták na další týden. 

Lokace a provozní doba Penny

V České republice nakupují zákazníci ve více než 350 prodejnách. První byla otevřená v roce 1997. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 7:00 do 21:00. Prolistujte si tematické akční Čtvrtečníky a Pondělníky Penny, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety