CBA - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky CBA

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti CBA

Družstvo CBA má po celé České republice více jak 1000 prodejen. Pod záštitou CBA tak obchoduje s vlastní značkou velké množství maloobchodů, které zároveň neztrácí svou identitu. „Svou“ nejbližší prodejnu pod záštitou CBA najdete na stránkách https://www.cba.cz/prodejny-cba/. Sledujte pravidelně aktuální leták a kupte vybrané potraviny za atraktivní ceny ve výhodných slevách. Jen díky tomu, že prodejny fungují pod záštitou CBA, mohou svým zákazníkům nabídnou zboží za akční ceny. Koupíte tu výhodně například maso, kávu nebo se podívejte, zda pro aktuální týden není akce na pivo.

Proč nakupovat v CBA?

Pro každou prodejnu platí speciální slevové akce. Najděte tu, která je k vám nejblíž a nakupujte potravinový i nepotravinový sortiment ještě výhodněji. CBA nabízí také věrnostní kartu, na kterou sbíráte body za každý nákup a získáváte další slevy. Na stránkách CBA také soutěžte o zajímavé ceny. Aktuální katalogy se zbožím ve slevě jsou přehledně rozděleny na CBA Premium, CBA Potraviny a CBA Market. Svou prodejnu naleznete na oficiálních stránkách skupiny CBA, kde si pobočku vyhledáte pohodlně na přiložené interaktivní mapě. Podívejte se na webovou stránku https://www.cba.cz. Kromě toho na vás na stránkách čekají zajímavé články nejenom o jídle, ale také třeba o pěstování bylinek nebo blahodárných účincích kávy. V zábavné sekci si můžete vyluštit křížovku a soutěžit o poukázku na váš další nákup v prodejně CBA. Za každou padesátou správnou tajenku můžete vyhrát 100 Kč slevu, kterou uplatníte v prodejnách s označením CBA Market nebo CBA Premium. Na stránkách se rovněž inspirujte množstvím receptů a překvapte doma rodinu něčím novým k večeři.

Akční letáky CBA

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku CBA, která platí pro konkrétní prodejnu ve vašem okolí. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky na další období. Nakupujte výhodněji a chytře. Nenechte si upláchnout mimořádnou nabídku a nakupte opravdu za pár korun.

Lokace a provozní doba CBA

Přes 1 000 prodejen pod záštitou CBA najdete po celé České republice ve všech krajích například v Šumperku, Brně, Liberci, Milevsku nebo Jihlavě.  Stačí si jen najít tu, která je nejblíž k vašemu bydlišti. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní prodejně.

Typ obchodu
Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety