Flop - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Flop

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Flop

Síť českých potravinářských prodejen najdete v jižních, západních a středních Čechách, na Vysočině a na jižní Moravě. Od roku 1997 se firma Flop zabývá prodejem nejenom potravinářského, ale i drogistického sortimentu s důrazem na spolupráci s regionálními výrobci a dodavateli. Produkty ve skvělé kvalitě a za vynikající ceny můžete koupit také ve slevových akcích, které vycházejí v katalogu každých 14 dní. Sledujte aktuální leták a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Proč nakupovat ve Flop?

Pokud preferujete české produkty a kladete důraz na kvalitu a čerstvost, pak je pro vás Flop tím pravým obchodem. S akčním letákem nakoupíte zboží výhodněji a levněji. Součástí letáků jsou i speciální víkendové akce, díky kterým pořídíte produkty za tu nejnižší cenu. Letáky jsou rozděleny celkem do tří druhů podle typu prodejny. Součástí letáků jsou také křížovky, po jejichž vyluštění můžete začít soutěžit o zajímavé ceny. Potraviny Flop jsou ryze české obchody, které dávají důraz na kvalitu a čerstvost potravin, přesto nabízí svým zákazníkům zboží za dostupné ceny. Prohlédněte si nový leták obchodu Flop nebo Flop Top online na našich stránkách kompasslev.cz. Díky tomu budete o všech speciálních nabídkách vědět včas. Nenechte si utéct například akci na pivo nebo maso a masné výrobky za vynikající cenu. Můžete jíst lépe, a přitom za méně peněz.

Prodejny Flop Top pro své zákazníky také nově připravily věrnostní program. Při nákupu s TOP kartou sbíráte body a poté si můžete vybrat z několika dárků.

Akční letáky Flop

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Flop a nenechte si proklouznout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Flop

Prodejny Flop najdete hned na několika místech po České republice. Například v Sázavě, Pacově, Rudolfově a mnoha dalších místech. Svůj nejbližší obchod si můžete vyhledat pohodlně online pomocí interaktivní mapy na oficiálních stránkách prodejce https://www.flop-potraviny.cz.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků