FreeOneShop - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky FreeOneShop

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti FreeOneShop

Firma působí na trhu od roku 1992 a zabývá se importem a exportem výrobků z České republiky. Od roku 2007 zaznamenává mimořádný růst. Centrální sklad společnosti sídlí v Plzni a pobočky se nacházejí ve větších i menších městech Čech jako je Plzeň, Karlovy Vary, Praha, Petrovice atd. Obchody FreeOneShop jsou pro své zákazníky otevřené denně i v neděli. Sledujte pravidelně aktuální leták plný slev a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Letáky vám přinášíme na kompasslev.cz a díky tomu budete o všech zajímavých akcích vědět včas. Kupte například vynikající koňaky, likéry, rumy nebo šumivá vína. Speciální bonbóny a jiné cukrovinky, které jinde v České republice neseženete.

Proč nakupovat v prodejnách FreeOneShop?

V obchodech najdete širokou nabídku značkových alkoholických nápojů, vín, nealka, kvalitních cukrovinek, slaných pamlsků, tabákových výrobků, ale i značkových parfémů. Když si založíte věrnostní kartu Exlusive Card a budete sbírat věrnostní body, získáte atraktivní prémie jako je 5% trvalá sleva na všechny parfémy nebo 7% sleva ve všech restauracích FreeOneShop. Kromě potravinového sortimentu zde uděláte radost i svému dítěti krásnou hračkou nebo se podívejte do sekce drogerie. Drobné doplňky, kosmetiku, masážní přípravky ale i vůně do auta tu najdete za vynikající ceny. Některé vybrané produkty naleznete pouze ve FreeOneShop, jinde v republice je už nekoupíte. Právě proto sledujte akce prodejen, abyste o slevách věděli včas.

Akční letáky FreeOneShop

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku FreeOneShop a získejte zboží za tu nejlepší možnou cenu. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba FreeOneShop

Prodejny naleznete na hranicích s Německem například v Kraslicích, Aši, Hoře sv. Šebestiana, Folmavě nebo Strážném. Prohlédněte si interaktivní mapu na oficiálních stránkách prodejce https://freeoneshop.com/cs/ a najdete pobočku, která je nejblíž k místu vašeho bydliště. Otevírací doba je většinou od 8:30-20:30, ale může se lišit v závislosti na konkrétní prodejně.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků