Hruška - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Hruška

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Hruška

V maloobchodní síti Hruška zakoupíte potraviny všeho druhu například zmrzliny, uzeniny, pečivo, mléčné výrobky, ovoce, zeleninu nebo trvanlivé potraviny za vynikající ceny. Obchody Hruška pro vás mají vždy připravené ty nejatraktivnější ceny zboží. Kromě potravin tu zakoupíte také základní hygienické potřeby nebo například krmivo pro své domácí mazlíčky. Sledujte pravidelně aktuální letáky MO Hruška a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Sortiment potravinového i drogistického zboží nyní můžete nakoupit za skutečně bezkonkurenční ceny.

Proč nakupovat v Hrušce?

Prodejny Hruška si zamilujete hlavně díky velmi příznivým cenám a akcím, které Hruška pravidelně připravuje pro své zákazníky. V obchodech pořídíte veškeré potraviny, které nakupujete každý den. V prodejnách navíc můžete použít k zaplacení stravenky. Pokud tedy v zaměstnání dostáváte tento bonus, v Hrušce si za ně v klidu nakoupíte. Centrála Hrušky se nachází v Olomouci, ale pobočky najdete na více místech po České republice.

V prodejnách Hruška na vás čeká také čistě sezónní zboží. V období léta tu máte jedinečnou možnost zakoupit například nafukovací kruhy či rukávky do vody pro děti nebo hračky, kterými je zabavíte v bazénu nebo u moře. Pro nejmenší má Hruška spoustu hraček za akční ceny. To ale zdaleka není vše. Najdete tu také bytový textil, doplňky do domácnosti i oděvy.

Akční letáky Hruška

Prolistujte si nový leták plný akčního zboží a nakupte právě nyní ještě výhodněji a lépe. Na kompasslev.cz vám pravidelně přinášíme aktuální letáky, ze kterých se ihned dozvíte, na jaké zboží platí časově omezená sleva. Všechny letáky vám přinášíme ve vysoké kvalitě ve formátu PDF.  Nenechte si upláchnout speciální nabídky zboží. Obchod Hruška má pro své zákazníky široký sortiment čerstvých i trvanlivých potravin včetně drogistického zboží. Vyberte si pro svůj každodenní nákup právě Hrušku.

Lokace a provozní doba Hrušky

Nejbližší obchod Hruška najdete na stránkách https://www.mojehruska.cz/. Tyto prodejny se nacházejí především na Moravě například v Prostějově, Zábřehu na Moravě nebo v Ostravě. Konkrétní otevírací doba se může lišit v závislosti na jednotlivých prodejnách.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků