Můj obchod - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Můj obchod

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Můj obchod

Můj obchod poznáte podle typického oranžovo-zeleného loga s košíkem a nápisem Můj obchod. Pobočku, která je nejblíž k vašemu bydlišti naleznete zde. Můj obchod nabízí sortiment kvalitních čerstvých i trvanlivých potravin včetně nápojů a drogistického zboží za tu nejlepší cenu. Právě tyto obchody patří mezi ty, do kterých rychle zaběhnete cestou domů, abyste nakoupili vše potřebné. Sledujte pravidelně akční leták a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Díky tomu za zboží skutečně ušetříte. Tak nekupujte potraviny za plnou cenu, když nemusíte.

Proč nakupovat v Můj obchod?

V obchodech zakoupíte také privátní značky, které jinde nenajdete. Jedná s o Fine Life – výrobky, u kterých dodavatel klade velký důraz a kvalitu a výběr surovin. Značka ARO nabízí zákazníkům široký sortiment potravinového i spotřebního zboží ve standardní kvalitě za velmi výhodné ceny. Každých 14 dní navíc probíhají slevy určitých produktů, takže nakoupíte ještě výhodněji. V obchodech najdete zboží od regionálních výrobců a dodavatelů pečiva, ovoce, zeleniny, mléčných výrobků, ale i masa. Vše, co potřebujete do domácnosti najdete v prodejnách Můj obchod. Na rozsáhlý sortiment zboží se můžete podívat také na webových stránkách https://mujobchod.cz.

Akční letáky Můj obchod

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Můj obchod a nakupujte potraviny ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Na kompasslev.cz vás o všech slevách informuje včas.

Lokace a provozní doba Můj obchod

Síť Můj obchod patří pod Makro Cash a Carry. Prodejny označené tímto logem najdete hned na několika místech po České republice například v Ostravě, Jeřmanicích, Dvorcích, Žereticích, Mikulovicích nebo v Plzni. Svou nejbližší prodejnu vyhledejte prostřednictvím interaktivní mapy na webových stánkách prodejce. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Nenechte si utéct žádné akce, které pořádá Můj obchod. Jen díky tomu můžete za potraviny nebo drogérii platit méně.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků