UNI HOBBY - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky UNI HOBBY

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Uni Hobby

Uni Hobby je největší český řetězec hobby prodejen. Pod tímto názvem je na trhu od roku 2010. Jejich vlastník, Global Stores, je předtím provozoval jako markety OBI v rámci franšízingu. Hobby nákupy vás budou ještě více bavit, inspirujete-li se letákem Uni Hobby se zbožím za skutečně atraktivní ceny. Vychází jednou týdně. Nenechte si uniknout žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Tak nekupujte zboží za plnou cenu, když nemusíte.

Proč nakupovat v Uni Hobby?

Bohatý sortiment Uni Hobby nabízí vše pro vaše bydlení a zahradu. Zajímá vás? Dostal se k vám akční leták Uni Hobby, zaujal vás, ale nemáte ve své blízkosti žádnou prodejnu? Nevadí. Využijete možnost online nákupů v e-shopu https://www.unihobby.cz. Kromě toho tu naleznete také spoustu rad a návodů, díky kterým vám půjdou vlastní projekty jako po másle. Vyberte si v Uni Hobby zboží z oblasti bydlení, techniky, stavby a zahrady. Konkrétně si uveďme potřeby do domácnosti, vnitřní dekoraci, barvy, nářadí, dílenské stroje, zednické nářadí, železářství, potřeby pro stavbu, ochranné pomůcky a mnohé další. Na výběr máte různé značky. Obchod je pro všechny, kteří staví, rekonstruují, zvelebují, kutí. Jednoduše pro ty, kteří chtějí více pro své spokojené bydlení. Spokojeni budete i se službami prodejen. Zahrnují dopravu, splátkový prodej, přířez dřeva, míchání barev atd. Kupte právě teď třeba mulčovací kúru, brikety nebo nové dveře za zlomek původní ceny.

Akční leták Uni Hobby

Uni Hobby vždy dokáže překvapit mimořádně výhodnou nabídkou. Seznamte se s ní prostřednictvím aktuálního letáku Uni Hobby. Ve vysoké kvalitě vám ho pravidelně přinášíme na kompasslev.cz. Najděte si v prodejně vše, co považujete za důležité pro váš pohodlný domov.

Lokace a provozní doba Uni Hobby

V současné době najdeme V České republice deset obchodů například v Hodoníně, Jihlavě, Chomutově, Brně, Pardubicích nebo Zlíně. Jejich seznam naleznete na webu www.uniobby.cz.  Prodejny mají otevřeno denně většinou od 8:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Uni Hobby, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků